Аdast romayor 314. Особливості та переваги

Аdast romayor 314У цій статті розглянемо особливості та переваги дуже поширеної в нас друкарської машини Аdast Romayor 314.

З нею мав справу напевне кожен другий друкар чи власник поліграфічного підприємства. Чому так?

В першу чергу велику роль грає невисока ціна машини. Хоча нових Аdast romayor 314 вже не випускають, та на ринку можна купити безліч вживаних, за пару тисяч доларів.

Погодьтесь, за такі гроші ви не дістанете ніякої іншої друкарської машини.

Звичайно, далеко не всі вони в хорошому стані, тому якість друкованої продукції в значній мірі буде залежати від кваліфікації ваших механіків та друкарів.

При цьому машина має просту конструкцію та не вимагає високої кваліфікації друкаря. Достатньо щоб не мав «двох лівих рук».

Що можна друкувати? В першу чергу Аdast romayor 314 призначена для друкування простої чорно-білої та бланкової продукції, а також кольорової. Можна навіть друкувати повно колірні буклети, але повторююсь, багато залежить від стану купленої машини, та кваліфікації друкаря та механіка.

Технічні особливості друкарської машини

 1. На самонакладі аркуші беруться із стопи за передню частину за допомогою шістьох присмоктувачів. 1При потребі дуже легко чистяться.
 2. Папір із самонакладу подається поаркушево, а не каскадно. З одного боку це може позначитися на швидкості роботи, але зате при наладці досвідченому друкарю достатньо три (!) листки для коректування наладки.
 3. Всі важливі механізми захищені від корозії, офсетний та друкарський циліндр хромовані.
 4. Форма на формному циліндрі закріплюється за допомогою гачків, що досить зручно.
 5. У Аdast romayor 314 наявні 3 накатні валики і 3 розкочувальні. Валики фарбового апарату, що забезпечує якісне розкочування фарби.
 6. Зволоження водяне, а не спиртове. Це, є недоліком. Адже важче відрегулювати подачу  зволожуючого розчину, потрібно часто чистити та змінювати чохли з накатних зволожувальних валиків. Із останніх часто потріпляють на форму засохлі шматочки фарби. Якщо друкар вчасно цього не помітить – багато відбитків буде бракованих.

Параметри машини:

 • Максимальний формат аркуша: 360х500 мм,
 • Мінімальний формат аркуша: 155х210,
 • Максимальний формат друкування: 331х448,
 • Грама тура паперу на якому можна друкувати: 30 – 350,
 • Розміри друкарської форми: 368х490х0,15 мм,
 • Висота стосу паперу на самонакладі: 400 мм
 • Висота стосу паперу на приймальному столі: 400мм,
 • Максимальна швидкість роботи: 7500від/год,
 • Оптимальна швидкість друкування – до 3 000 від/год,
 • Габарити машини, мм: 1120 (ширина)х1400 (довжина)х1490 (висота),
 • Масса, кг: 720.

В принципі можна брати Аdast romayor 314 як першу машину в друкарні (якщо не має коштів на більшого формату та новішу). Багато підприємців саме із них починали свій бізнес.

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*