Буклет

буклетБуклет — це аркуш із надрукованою на ньому інформацією, сфальцованний і складений. По суті, буклет походить від великої листівки, яку для компактності акуратно склали в кілька разів. До речі, сам термін «буклет» прийшов до нас із Франції і означає таку дію як «складання».

На відміну від листівки буклет являє собою багатополосне двостороннє друковане видання. Це дає можливість розмістити на ньому максимум інформації з чіткими фотографіями, малюнками і ємним текстом.

Згини у буклеті йдуть паралельно один одному, що дозволяє складати його як ширму, роблячи компактним і одночасно підносячи інформацію блоками, а це дуже зручно і раціонально. Буклети можуть мати від одного до п’яти фальців, тобто згинів.

Буклети використовуються при рекламі різних туристичних і торгових компаній, різних заходів, для докладного опису властивостей товару або послуги тощо. Такий друкований виріб допомагає відповісти розгорнуто і ілюстроване на найважливіші питання для споживача, тому дуже важливий грамотний дизайн буклету, який вирішить відразу кілька завдань, а саме: в повній мірі проінформує споживача, викличе в нього інтерес і спонукає до дій, а також допоможе сформувати позитивний імідж рекламованої організації.

Для створення буклетів використовують якісний крейдований папір високої щільності, яка в залежності від дизайнерської задумки може варіюватися від 150 до 300 г / м. Буклети обов’язково піддаються післядрукарської обробці: ламінуванню глянцевою або матовою плівкою, вирубці, тисненню фольгою, вибірковим УФ-лакуванням і іншими операціями поліграфії.

Це дозволяє надати їм унікальний і оригінальний вигляд, також буклети часто роблять у відповідність з фірмовим стилем рекламованої організації. Буклети друкуються багатотиражним офсетним способом, або оперативним цифровим.

Буклети поширюються в місцях великого скупчення цільової аудиторії. Вони можуть просто роздаватися на руки, або лежати в спеціальних буклетницях та рекламних стійках, звідки кожен бажаючий може взяти буклет з собою для ознайомлення з представленою в ньому рекламною інформацією.

рос
Categories: Технології

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*