Друк банерів

друк банерівБанери служать чудовим рекламним носієм зовнішньої і внутрішньої реклами. Повномасштабні барвисті зображення, що друкуються на банерах, використовуються для прикраси інтер’єрів, проведення промо-акцій та інших рекламних заходів.

Друк банерів проводиться за допомогою цифрового широкоформатного друку. Низька і висока роздільна якість друку дозволяють створювати банерні полотна, які можуть використовуватися для перегляду з далекої і близької відстані.

Для друку застосовується спеціальна банерна тканина, що представляє із себе полімерно-композиційний матеріал, створений з сітки з поліамідними волокнами. Для додання міцності в процесі виготовлення банерну тканину покривають з двох боків шаром полівінілхлориду, який проникає між волокнами і надійно зв’язує їх.

Банерна тканина виходить дуже міцною на розрив, що цінується при виготовленні зовнішніх рекламних носіїв. В залежності від технології виробництва банерна тканина може бути ламінованою та литою.

Друк банерів на ламінованій тканини є дешевим способом виготовлення рекламних носіїв і служить для проведення короткострокових рекламних акцій зовнішньої реклами, або використовується для довгострокових рекламних компаній в інтер’єрної реклами. Ламінована банерна тканина відрізняється слабкою стійкістю до впливу навколишнього середовища.

У зовнішній рекламі найбільш затребувана лита банерна тканина, що володіє підвищеною зносостійкістю і стійкістю до агресивного впливу зовнішнього середовища. Друк банерів на литій тканині дозволяє експлуатувати рекламний носій протягом 3-х років. Широкоформатний друк екосольвентним чорнилом дає можливість створювати небувалі по барвистості, насиченості і зносостійкості зображення. Створені таким способом рекламні носії помітні навіть зі значної відстані і гарантовано привертають увагу потенційної аудиторії.

Банерна тканина має різну світлопроникну здатність, що дає можливість найбільш точно підібрати її для друку того чи іншого рекламного носія. Так, банерна тканина Фронтліт (Frontlit) має 10% світлопропускання і використовується для друку широкоформатних односторонніх банерів із застосуванням фронтального підсвічування. Це можуть бути рекламні панно, брандмауери, вивіски тощо.

Банерна тканина бекліті (Backlit) має 30% світлопропускання і незамінна при створенні рекламних носіїв з внутрішньою підсвіткою. Основне її застосування — це створення лайтбоксів або світлових коробів, а також дисплеїв і скроллер.

Банерна тканина Блекаут (Blackout) має 0% світлопропускання і затребувана у виробництві рекламних прапорів, розтяжок і всіх тих рекламних носіїв, де потрібно створення двостороннього повнокольорового зображення.

Широкоформатний друк банерів здійснюється на сучасному обладнанні з використанням стійких до вигорання фарб. Даний спосіб друку банерів є головним при створенні практично всіх рекламних елементів і носіїв.

рос

Categories: Технології

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*