Друк на футболках. Технологія та матеріали

друк на футболкахДрук на футболках — нанесення зображення на текстиль шовкотрафаретним, сублімаційним, термотрансферним способом, за допомогою технології цифрової і флексодруку. Для корпоративних клієнтів футболки з логотипом компанії (і іншими елементами фірмового стилю) можуть стати:
— Невід’ємним елементом фірмового стилю;
— Інструментом проведення піар-акцій, рекламних компаній;
— Деталлю корпоративного гардеробу / уніформи менеджерів, продавців, промоутерів;
— Корпоративними подарунками.

Методи нанесення зображення: сублімаційний, термотрансферний, флексодрук, шовкотрафаретний.

Технологія флексодруку полягає в нанесенні на футболку гнучкої плівки. Зображення закріплюється за допомогою тиску і підвищеної температури. Є можливість виготовляти корпоративні слогани / логотипи в одиничному екземплярі (на відміну від шовкотрафаретного друку).

Термотрансфер — спосіб друку на футболках з перенесенням повнокольорових принтів на тканину різних кольорів і якості. Головна перевага термотрансферного друку — мала собівартість нанесення зображень при невеликих тиражах.

Методом друку сублімації зображення наноситься виключно на білі футболки. Друк проводиться буквально «впаювання» картинки в тканину за допомогою пари.

Фотодрук на футболках

Фотодрук дозволяє прикрасити футболку величезним повнокольоровим принтом. Відрізняється хорошим  деталюванням, необмеженою кількістю кольорів. Метод фотодруку сучасний і високотехнологічний. Можливий друк малими тиражами. Головний недолік — зображення менш стійко, ніж принт, нанесений шовкотрафаретним методом. Готовий виріб (футболка) потребує делікатного зверненні. Не рекомендовано викручувати після прання, допускати стирання зображення будь-якими способами, прасувати з зовнішнього боку. Рекомендується прання на делікатному режимі, футболку бажано вивертати навиворіт.

Термодрук на футболках

футболкаЗображення наноситься термопрессом під підвищеним тиском. Шаблон виготовляється з особливою текстильної термопленки (ріжеться плоттером).
Переваги термодруку:
— Малі партії, аж до індивідуальних футболок;
— Різноманітність матеріалів: всілякі оксамитові (флок) і вінілові (флекс) плівки, гліттер («позолота», «срібло», блискітки) і т.д.;
— Можливий (як і в шовкографії) висококриючий друк на чорному / темному текстилі;

Мінуси термодруку:
— Обмеження деталювання (проблематично нанесення дуже дрібних зображень / деталей зображень);
— Великі вимоги до догляду за виробом, ніж при шовкотрафаретного друку (прання — делікатна, машинна, температура — не вище 30 градусів, уникати підвищених фізичних / температурних впливів).

Декоративні термоплівки можуть поєднуватися з фото-і шовкотрафаретною печаткою.

Трафаретний друк на футболках

футболка з надписомШовкотрафаретний друк — найзатребуваніший спосіб виготовлення такої рекламно-поліграфічної продукції, як футболки в корпоративному стилі.

Переваги шовкотрафаретного технології:
— При друку з «підкладкою» на колір зображення (логотип, слогана, довільної картинки, написи) не впливає колір тканини;
Друк на футболці методом шовкографії надзвичайно стійка до зовнішніх впливів, довговічна;
— Вартість шовкотрафаретного друку не залежить від кольору текстилю;
— Можливий висококриючий  друк на темному або повністю чорному текстилі;
— На текстиль наносяться малюнки практично будь-якої товщини і складності;
— Можливий друк в один / кілька кольорів;
— Зберігається чіткість кордонів і ліній наноситься зображення;
— Вироби прості у догляді: піддаються звичайному пранні, не потребують виварювання, гладяться з виворітного боку, принт при пранні не пошкоджується.

Вартість друку безпосередньо залежить від тиражу. Шовкографію можна назвати «найкорпоративнішим» методом друку на футболках, оскільки технологія застосовується при замовленні середніх (від 20-30 шт.) І великих тиражів. Так, методом шовкографії можна отримати, наприклад, 30 стильних футболок з великими принтами для рок-групи, півсотні футболок для персоналу, пару тисяч невеликих лого на сумочках і т.д. Колір фарби варіюється в широких межах.

рос
Categories: Технології

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*