Дизайн календарів

календарУ виготовленні фірмових календарів найважливішим етапом є розробка дизайну. Незалежно від вашого вибору виду календаря, потрібно пам’ятати, що в дизайні календарів використовується кілька загальних правил.

Всі образи в ньому повинні об’єднуватися спільною ідеєю, а сама календарна сітка повинна оформлятися нестандартно, щоб привертати увагу. Потрібні акценти і вдала кольорова обов’язково притягнуть до вашої компанії увагу.

В першу чергу потрібно вибрати папір, тому саме його якість відіграє велику роль. Вже потім можна скористатися додатковими видами післядрукарської обробки, приміром, вибіркове лакування або тиснення. Тут можна використовувати і звичайний крейдований папір. А от якщо Ви вибрали календар великого формату, то ілюстрації повинні бути якісними або навіть потрібно вдатися до постановної зйомки.

У кожному виді календаря існують свої особливості та нюанси в дизайні й кожний з них розраховується на певну цільову аудиторію. Наприклад, майже в кожному офісі ми зустрічаємо квартальні календарі. Як правило, фірмові квартальні календарі виконуються у фірмовому стилі корпорації, з використанням унікальних блоків, підкладкою і верхом. Дуже важливо враховувати можливість робити в ньому позначки. Тому навколо числа повинно бути достатньо місця.

Настінні перекидні календарі — найдорожчий вид. Вони вважаються найбільш ефективними, тому що у Вас є можливість представити в них більше інформації, ніж в інших видах. Інформація змінюється кожен місяць, а значить не приїдається. Оскільки цей тип зазвичай використовується для представницьких цілей, цілком виправдано буде тиснення з срібною або золотою фольги. На дизайні настінного календаря економити не можна, тому він є частиною інтер’єру.

Є досить багато способів зробити календар унікальним. Йому можна надати будь-яку форму за допомогою фігурної висічки. Глянсове або матове ламінування, або тиснення срібною або золотою фольгою відмінно підійдуть. Буває, що календар суміщають з кредитною карткою на звороті. У цьому випадку є гарантія, що

Ваша картка залишиться у клієнта майже на рік. Є друкарні, які роблять календарі у вигляді книжок візиткового формату на 4 смуги. У таких, можна розмістити ще й корисну інформацію, наприклад, яку-небудь інформацію про захід.

Ось і все, що я хотів тут розповісти про дизайн календарів.

рос
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*