Етикетка

етикетка на пляшціЕтикетка — це наклейка з нанесеною на неї важливою інформацією, що дає можливість ідентифікувати товар. Інформація, яка наноситься на етикетку, містить назву товару та ціну, його виробника, дату виробництва, термін придатності. Також може міститися і докладний опис інгредієнтів, з яких складається товар, його маси і тому подібне.

Етикетка — це своєрідний паспорт товару, що дає споживачу можливість отримати вичерпну інформацію про його якості. Чим об’ємніша інформація, тим більше ймовірності того, що цей товар зацікавить споживача і буде ним придбаний. Тому при створенні етикетки велика увага приділяється інформативності та барвистості цієї друкованої продукції.

Етикетка може містити текстову інформацію, або бути комбінованою і підкріплюватися інформацією графічною. Такі комбіновані етикетки, де є зображення товару, користуються великою любов’ю у замовників, оскільки гарантовано привертають увагу навіть найдосвідченішого споживача.

Особливо ефективні комбіновані етикетки для продуктів харчування, які повинні подаватись у апетитному і вигідному світлі, що не залишиться непоміченим покупцем. Правильно створена етикетка може підвищити обсяги продажів, і навіть почасти стати фірмовим знаком товару, допомагаючи сформувати його імідж, захистить від підробок, а також виділить серед конкурентів. Етикетку також можна порівняти з ефективним рекламним інструментом.

Етикетка друкується на самоклеючому папері або спеціальній етикетковому папері з целюлози. При створенні етикеток найбільш популярний флексографічний та офсетний друк. Дані способи друку дозволяють більш якісно нанести зображення, із збереженням всіх деталей і з хорошою кольоропередачею.

Щоб запобігти підробці етикеток, на них створюють спеціальні фігурні або мікроскопічні висічки, тиснення, а також багато іншого, що зробить товарну етикетку унікальною. Етикетка повинна мотивувати покупця зробити вибір на користь товару, тому в її розробці беруть участь професійні маркетологи і дизайнери.

Нерідко створення макета і дизайну етикетки пов’язане зі значними фінансовими витратами, але все це обов’язково окупиться майбутніми обсягами продажів, які гарантовано принесе грамотна створена етикетка.

рос
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*