Флаєри

флаєри фальцовкаФлаєр — це невелика рекламна листівка. Його основна мета полягає в інформуванні потенційних клієнтів про майбутню промо-акції, зниження цін тощо. Флаєр має одну відмінну ознаку від листівки, а саме: він надає його власникові певні пільги, знижки при придбанні товару і послуги або навіть є вхідним квитком на майбутній захід.

Дизайн флаєра створюють з урахуванням того, щоб зацікавити максимальну кількість людей і спонукати їх до певних дій, які переслідує та або інша рекламна кампанія. Такий рекламний носій здатний зібрати на ту ж промо-акцію рекордну кількість споживачів-якого товару чи послуги, тим самим забезпечивши їх успішне просування.

Найбільш обгрунтовано застосовувати флаєри для залучення клієнтів під нововідкриті ресторани, повідомляти про початок сезону розпродажів або про надходження нових товарів, зазивати в розважальні заклади і так далі.


Флаєр друкується на матеріалі хорошої якості. Для цього використовується крейдований або глянцевий папір різного ступеня щільності (від 90 до 250 г/м²). Додатково флаєри можуть бути персоналізовані, мати скретч-шар, відривну перфорацію.

Невеликий формат флаєра, незважаючи на використання повноколірного друку та всіляких післядрукарських обробок, дозволяє віднести його до недорогого, але дуже ефективного і, головне, наймасовішого виду реклами.

В залежності від тиражу вибирається або цифровий, або більш якісний офсетний спосіб друку. Інформація, яка розміщується на флаєрах, повинна бути лаконічною і інформативною. Зазвичай флаєри повідомляють споживачу найменування фірми або заходу, адресу та схему проїзду, пільги та знижки, точний час початку промо-акції.

Дизайн флаєра повинен моментально привернути увагу споживача, інакше йому взагалі не приділять увагу, викинувши в сміттєвий кошик, тому флаєри виготовляю барвистими, помітними, з використанням особливих прийомів і знань, що допомагають впливати на свідомість цільової аудиторії. Наприклад, особливо виділяють інформацію про знижки, про новинки, про переваги перед конкурентами.

Поширення флаєрів здійснюють в місцях великого скупчення людей, а саме поблизу станцій метрополітену, поряд з великими торговими і розважальними центрами. Нерідко флаєри розсилають у поштові скриньки, при цьому вони йдуть як купон до рекламних листівок. У будь-якому випадку флаєри допоможуть виділитися серед конкурентів і максимально впливати на цільову аудиторію.

РОС
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*