Друкарські машини Heidelberg gto 52

Heidelberg gto 52

друкарська машина Heidelberg-gto-52Машини серії GTO виробництва німецької компанії Heidelberg Druckmaschinen AG стали першими листовими офсетними друкованими машинами формату А3 для виготовлення високоякісної поліграфічної продукції малими тиражами.

Всі машини Heidelberg відрізняються високою надійністю і вельми вдалою конструкцією. Досить згадати, що серія GTO виробляється і донині, починаючи з 1972-го року. За цей час компанією Heidelberg Druckmaschinen AG випущено рекордну кількість друкованих секцій — більше 125 тисяч.

Понад дві третини друкованих секцій все ще не виведені з експлуатації. GTO 52 нового, «розширеного» формату В3 (36х52 см), який пізніше став іменуватися «форматом GTO», з’явився в 1980-му році. У 2012 році компанія Heidelberg Druckmaschinen AG відзначила 40-річний ювілей з моменту випуску першої друкарської машини серії GTO.

З 1995-го року офсетні машини GTO 52 почали випускатися без CPTronic, Alcolor і каскадної подачі листового матеріалу. У 2003-му з’явилося DDS2 — пряме плівкове без спиртове зволоження. З 2009-ого офсетні машини GTO 52 поставляються тільки в фіксованих конфігураціях (від одно-до чотирьохфарбових).

Модельний ряд Heidelberg GTO 52 (вона ж Heidelberg Printmaster GTO 52) — безсумнівний лідер серед листових офсетних машин. Вона найбільш популярна, проста в експлуатації, відрізняється надзвичайною надійністю і відносно невисокою ціною.

Може служити синонімом німецької якості в сфері малоформатної поліграфії. Hedelberg GTO 52 нерідко служить основної друкованої машиною невеликих друкарень і додаткової — у великих. Машини ряду GTO 52 виявилися настільки конструктивно вдалі і затребувані, що формат 36х52 см навіть став в середовищі друкарів називатися форматом GTO. З’явився і широко поширений термін «GTO-якість».

Сфера застосування листових офсетних друкарських машин модельного ряду Heidelberg GTO 52
Heidelberg GTO 52 використовується для друку листівок, брошур, іншої рекламної поліграфії, вітальних та поштових листівок, нумерованих формулярів, ярликів / етикеток, суперобкладинок, багатобарвних видань та іншої поліграфічну продукцію формату А3.

Дооснащення офсетного друкарської машини додатковим устаткуванням для перфорації, нумерації і вдруковування дозволяє легко розширити асортимент поліграфічної продукції за рахунок замовлень на рахункові формуляри, чеки / квитки, всілякі цінні папери і т. д.

Heidelberg GTO 52: додаткове обладнання

Heidelberg-gto-52Доукомплектування листової машини переворотним пристроєм робити друк на Heidelberg Printmaster GTO 52 більш економічним. Друк із застосуванням дисперсійних UV-лаків можливий при установці на Heidelberg лакувальної приставки.

Кількість УФ-лаку варіюється в межах 2-10 грам / кв.м. (Залежно від регулювання), а рівномірність нанесення шару лаку забезпечується конструктивними особливостями системи, що складається з трьох валів.

Прискорити процес виробництва поліграфічної продукції можна і за рахунок установки додаткової інфрачервоного сушіння. За допомогою ІЧ-сушіння можна швидше отримати готові відтиски, швидше почати запечатування другої сторони, швидше приступити до постдрукарської обробки тиражу.

Дво-, чотири-, п’ятифарбові офсетні машини модельного ряду GTO 52 додатково комплектуються (опціонально) переворотним пристроєм (позначення «Р»), системою регулювання приведення і подачі фарби «СРС», пультом управління «СР-Tronic», секцією нумерації (позначення « N ») і приводом для її установки (« Plus »), самонакладом з каскадної подачею (« S »).

Heidelberg GTO 52: технічні характеристики

Heidelberg-gto-52-4Машини лінійки Heidelberg GTO 52 мають від однієї до п’яти друкованих секцій (1, 2, 4 або 5). Працюють з форматом: 360х520 мм — максимальний, 105х180 мм — мінімальний, 140х180 мм — мінімальний при двостороннього друку, 340х505 мм — максимальний друкований.

Максимальна продуктивність офсетних машин досягає 8000 відбитків на годину. Позначення доповнюється цифрою, що відповідає кількості друкованих секцій: GTO 52 — однофарбова машина, 52-2 — двофарбова, …, 52-5 – п’ятифарбова.

«Приємна» конструктивна особливість Heidelberg GTO 52 — ця офсетна машина практично не боїться легких пошкоджень і поломок. Найбільш зношувані робочі поверхні (поверхні друкованих циліндрів) захищаються дешевими змінними сорочками, які виконують захисну функцію. Ціна захисної сорочки на порядок менше, ніж обійшовся б ремонт безпосередньо поверхні циліндра, від якої безпосередньо залежить якість друку. Заміна сорочки непорівнянна і з вартістю друкарської машини що була у використанні.

Сьогодні компанією-виробником Heidelberg Druckmaschinen AG офсетні листові машини Heidelberg GTO 52 позиціонуються як друкарські машини початкового рівня. Вони все ще дуже часто виступають в якості основної друкованої машини невеликих друкарень і в ролі додаткових друкарських машин у великих поліграфічних компаніях.

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*