Друкарська машина KBA Rapida 74

Друкарська, машина, KBA Rapida 74У своїй роботі поліграфісти використовують різноманітне друкарське обладнання. Але найбільшу любов завоювало обладнання німецьких виробників. Воно функціональне, зручне в експлуатації і надзвичайно надійне. Навіть користована (б/у) модель буде надійно служити.

Серед німецьких виробників виділяється велика трійка: KBA, Man Roland і Heidelberg.

Перший із них завоював значну частину ринку машинами серії Рапіда, і зокрема — Rapida 74.

Опис друкарської машини Rapida 74

Rapida 74 — офсетна друкарська машина із листовою подачею паперу. Максимальний формат паперу, який може задрукувати Рапіда — 520х740 мм, чого достатньо для виконання більшості замовлень. Машини середнього формату достатньо продуктивні, і при цьому не займають багато місця, і їх можна придбати компаніям, із невеликими виробничими площами.

Машина поставляється із різноманітною кількістю секцій, окрім цього, можна замовити додаткові модулі. Наприклад, можна одразу після друкування наносити лак (дисперсійний або ультрафіолетовий).

Самонаклад розроблений так, щоб можна було за найкоротший час перейти від роботи із одного формату паперу на інший. Крім цього, він дозволяє працювати із як із тонкими видами паперу, так і листами пластику.

Ультразвуковий датчик блокує потрапляння у друкарську секцію здвоєного листа паперу чи іншого матеріалу.

Для забезпечення високої якості зображення, виробник використав у приводі Rapida 74 багаторядні підшипники кочення із багаторядними зазорами. Крім цього, станина виконана із цільнолитих модулів, які додають потрібну жорсткість конструкції.

Друкарські і передавальні циліндри мають подвійний діаметр, що також позитивно впливає на процес друкування.

Вакуумна система забезпечує точне передавання аркушів паперу під час процесу друкування.Rapida 74-4

Керування процесом друкування відбувається за допомогою дистанційного пульта управління “Эрготроник”. За допомогою нього друкар може подавати потрібну кількість фарби на певну частину друкарської форми, здійснювати приладку, змінювати важливі параметри, в тому числі натиск.

Виробник розробив таку конструкцію фарбового апарату, яка дозволяє швидко коригувати кількість фарби на друкарській формі. Характеристики регулювань фарбового апарату можна зберегти для потрібних замовлень, і точно відтворити їх на повторних.

Прийомка забезпечує акуратне і точне складання віддрукованого відбитку, що страхує від такого неприємного явища як “відмарювання”. Вивантаження частини надрукованого тиражу можна безпосередньо під час роботи, не припиняючи процес друкування.

Окрім цього, виробник передбачив можливість автоматичного миття циліндрів і валиків друкарської секції, систему рециркуляції і охолодження зволожувального розчину, віддалений регістр, автоматичне регулювання формату паперу, напівавтоматичне встановлення пластини, встановлення порошкового розпилювача.

У порівнянні із попередньою моделлю (Rapida 72) у теперішній моделі вдосконалено роботу кінематики, підвищено роботу механізмів, збільшено швидкість друкування, впроваджено кращі електронні системи для контролю і керування процесом друкування, система зняття електростатичного заряду у степелі самонакладу.

Технічні характеристики друкарської машини Rapida 74Rapida 74

Максимальна швидкість друкування: 15 000 відбитків/година (двосторонній друк) і 18 000 в/г (односторонній).

Товщина матеріалу, із яким працює машина: від 0,06 до 0,5 мм (при спеціальному оснащені пластик і картон до до 1,0 мм). Щільність: від 69 до 350 г/м².

Працює із такими матеріалами: папір, картон, пластик, металізований папір, плівка, фольга.

Види фарби, якими можна друкувати: офсетні фарби, ультрафіолетові, водно-дисперсійні лаки, УФ-лаки.

Максимальний формат друкування: 520х740 мм, мінімальний формат друкування: 210х297 мм.

Висота стапеля самонакладу і прийомки: 1100 мм.

Кількість фарбових секцій — від 1 до 8 + секція лакування. Позначається просто, наприклад, “kba rapida 74 4” — чотирьохсекційна друкарська машина, одразу друкує чотирма фарбами, на виході отримуємо кольорове зображення, чого достатньо для виконання абсолютної кількості замовлень.

Вага машини із 4 друкарськими секціями12 300 кг.

Висновок. Друкарська машина KBA Rapida 74 дає можливість отримати прекрасної якості поліграфічну продукцію, а витрачені на її придбання гроші досить швидко окупляться.

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*