Що таке кольоровий крейдований папір

папір, кольоровий, крейдований, що, цеУ цій статті коротко розкажемо що таке кольоровий крейдований папір, як виготовляється і використовується крейдований папір.

Одразу зазначимо, що папір для поліграфічного виробництва буває багатьох видів: газетний, офсетний, для глибокого друку, крейдований.

Про останній поговоримо детальніше. На відміну від офсетного чи газетного, при виробництві крейдованого, на паперову основу наноситься додатковий крейдований шар. Іноді, їх може бути більше — два або й три. Крейдування потрібне для отримання гладкої, блискучої поверхні. При друкуванні на такому папері вдається отримати високоякісне, яскраве зображення.

На відміну від офсетного чи газетного друку, тут фарба не впитується у пори, і тому отримане зображення більш яскраве.папір, кольоровий, крейдований

А тепер безпосередньо що таке кольоровий крейдований папір. У більшості випадків крейдований папір білого кольору, і чим біліший, тим краще і тим він дорожче. Але бувають випадки, коли замовник хоче, щоб основа поліграфічної продукції вже мала певний колір. Його можна нанести у друкарській машині, але у цьому випадку ціна на замовлення виросте.

Крім цього, нанесений у друкарській машині фарбовий шар може бути нерівномірним, що запримітять користувачі поліграфічної продукції.

У випадку використання кольорового крейдованого паперу можна вибрати потрібний відтінок, і отримати прекрасні результати.папір, крейдований

Кольоровий крейдований папір підходить для виготовлення дизайнерських візиток, листівок, запрошень, вхідних квитків, меню. Також, його можна використовувати для упакування подарунків, що виокремить вас серед конкурентів.

Ми розповіли що таке кольоровий крейдований папір, якщо ж ви хочете більше дізнатись про крейдований папір, то прочитати хорошу статтю можна тут: http://drukarstvo.com/krejdovanyj-papir/

рос
Categories: Матеріали

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*