Корпоративна газета- для чого вона?

газета корпоративного призначенняКорпоративний стиль складається з безлічі факторів, це і ретельно продуманий товарний знак компанії, колірна гамма, вживана не тільки при оформленні інтер’єрів приміщень організації, але і використовувана в різних рекламних буклетах, візитках і флаєрах.

Корпоративний або як його ще називають, фірмовий стиль, який зачіпає не тільки зовнішню діяльність компанії, але і впливає на внутрішнє середовище, на співробітників фірми.

Допомогти в підтримці загального колективного духу, познайомити співробітників з різних відділів один з одним, розповісти про їхні професійні досягнення та нагороди покликана корпоративна газета.

Функції та завдання корпоративних газет разняться від фірми до фірми, і часто визначаються її головним керівництвом, провідними топ-менеджерами, з урахуванням інформаційних потреб співробітників. Спільною рисою всіх корпоративних газет визнається позитив, випромінюваний з їх сторінок.

Основним призначенням, крім передачі інформації є підвищення самооцінки співробітником, колективізації, зародження почуття гордості за свою компанію. Чим дружний і згуртований колектив, тим вище працездатність співробітників, менше плинності кадрів, а це важлива складова успішної компанії.

Правильно складена корпоративна газета повинна стати місцем обміну досвіду та інноваційними ідеями між відділами та філіями компанії, сформувати цілісну корпоративну культуру, мотивувати співробітників на нові професійні досягнення. За допомогою газети можна показати співробітникам спільні цілі та налаштувати їх на їх досягнення.

Корпоративна газета може випускатися традиційним типографським способом або ж бути в електронному вигляді, і розміщуватися в Інтернеті. Так само корпоративні газети розрізняються по періодичності випуску, найчастіше це щомісячні випуски, рідше квартальні та щотижневі.

Орієнтуватися видання можуть як тільки на співробітників фірми, так і забезпечений додатковими галузевої інформацією, виходити в світ для широкого кола читачів. Все це визначається цілями і завданнями, які ставлять перед виданням. Важливо що б редакційний склад включав в себе співробітників компанії, що знає всі нюанси роботи підприємства, особливості розвитку, історію та цілі.

Корпоративна газета незамінний інформаційний елемент успішної і активно розвивається організації, що допомагає досягти в роботі цілісності і згуртованості всього колективу.

РОС
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*