Листівки

друк листівокЗа допомогою поліграфії створюється безліч друкованих виробів, що роблять наше життя яскравим і барвистим. Здавна великою популярністю користуються листівки, які служать для поздоровлень і привертання уваги людини.

Друкована листівка в нічому не поступається листівці віртуальній і навіть в деяких випадках перевершує її за важливістю. Сучасне обладнання і різні поліграфічні ефекти дають можливість створювати справжні шедеври вітальних листівок.

Листівка відчутна, приємна на дотик і навіть може бути ароматизованою і музичною.

Всі найкращі властивості листівки не залишилися непоміченими рекламним бізнесом, тому листівка крім вітального статусу набула статуси ділової та рекламної поліграфії. Дійсно, за допомогою даного поліграфічного вироби можна привернути увагу цільової аудиторії до своєї компанії, бренду тощо.

Таким чином, компанія може вітати від свого обличчя потенційних клієнтів, використовуючи оригінальні листівки до різних професійних свят та корпоративних подій. Примітно, що ділові і рекламні листівки дозволяють легко налагоджувати і встановлювати довірчі відносини з клієнтами, саме тому досвідчені рекламодавці з успіхом використовують листівки для цих цілей.

Як правило, ділові листівки вручаються потенційним клієнтам цілеспрямовано, а рекламні листівки розміщуються в спеціальних стійках, які встановлюються в місцях великого скупчення людей. У цьому випадку людини сама бере зі стійки вподобану їй листівку, і реклама, надрукована на ній, починає діяти ненав’язливо, але ефективно. Листівка також допоможе запросити людину на якийсь захід, проінформує її про час і дату, залишивши приємне враження.

Дизайн листівок повинен бути таким, щоб вразити свідомість досвідченої потенційної аудиторії, тільки тоді буде гарантований успіх і привернення уваги до своєї компанії. Для цього все частіше листівки виготовляють незвичайної форми і не тільки з щільного крейдованого паперу, а на тканинній або пластиковій основі, при цьому прикрашаючи різними способами. Друк листівок здійснюється цифровим і офсетним способами. Після друку обов’язково потрібна післядрукарська обробка.

Ламінація глянцевою і матовою плівкою надає листівці шарм і захисні властивості. Фальцювання та бігування дозволять нанести на листівку лінії згину і надати їй необхідну форму. Висічка дає можливість зробити листівку фігурною. Вибіркове УФ-лакування виділяє на листівці окремі елементи, написи і символи.

Складно перерахувати всі післядрукарські дії, за допомогою яких листівка стає справжнім витвором поліграфічного мистецтва. Важливо те, що в створенні сучасної листівки беруть участь досвідчені графічні дизайнери і художники-оформлювачі, а це красномовно свідчить про її почесне місце серед різноманітної поліграфічної продукції.

рос
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*