Магнітна візитка

магнітитні візиткиНе секрет, що візитка повинна привертати до себе увагу, а не перетворюватися на марний поліграфічний виріб. Для цього над створенням візиток копітко трудяться досвідчені дизайнери, намагаючись внести до її концепцію щось нове і оригінальне.

Одним з продуктів їх діяльності можна сміливо назвати магнітну візитку, яка поєднала в собі функції представницької, сувенірної та рекламної продукції. В її основу закладено магнітний гнучкий вініл, на який наноситься друковане зображення і ламінується глянцевою плівкою.

Зручність і практичність такої візитки полягає в тому, що вона легко кріпиться до холодильника, комп’ютера, поличці, офісної магнітно-маркерні дошки і до будь-якої іншої металевої поверхні, постійно перебуваючи в полі зору потенційних партнерів або клієнтів.

Магнітна візитка ненав’язливо нагадує про якусь компанію і рекламує її послуги. Такі візитки просто необхідні для реклами фірм, що надають послуги у сфері обслуговування, наприклад, з доставки продуктів і квитків, ремонту комп’ютерів і різної техніки, замовлення таксі тощо. Користь від таких магнітних візиток колосальна, адже вони звільняють людину від пошуку важливої ​​інформації.

Магнітні візитки дають можливість моментально побачити контактні дані компанії, але для цього візитки повинні мати привабливий і незвичайний дизайн, щоб у людини виникло бажання користуватися таким рекламним магнітом.

Для залучення уваги магнітні візитки роблять яскравими, барвистими і незвичайними, часто відходячи від звичайної прямокутної форми в бік різних фігур. Так, наприклад, ветеринарна клініка цілком може замовити магнітні візитки у вигляді домашніх тварин з контактною інформацією на зображеннях.

Це буде гарантувати, що така візитка не буде втрачена, занедбана, а займе почесне місце на тому ж холодильнику, готова в будь-який момент прийти на допомогу людині і його вихованцям. Не менш дієві магнітні візитки в ресторанах, салонах краси тощо.

Наприклад, в цих місцях доречна і навіть гостро необхідна реклама таксі, щоб відвідувач зміг без праці здійснити своє переміщення додому з розважальних та косметологічних закладів.

Виготовлення магнітних візиток відбувається наступним способом: на крейдованому папері, плівці або іншому матеріалі цифровим або офсетним способом, а іноді за допомогою шовкографії і тиснення наноситься зображення, а потім матеріал каширується до магнітного вінілу, який має клейовий шар з одного боку.

Буває, що магнітний вініл вже покритий спеціальною плівкою для друку і тоді зображення наноситься безпосередньо. Магнітні візитки мають однакову інформацію, що і їх паперові аналоги. На них розміщують логотип, назву компанії чи фірми, контактні дані.

Магнітні візитки мають високу собівартість, але їх особливість така, що вони знаходяться в постійному зоровому контакті з потенційними клієнтами, а значить, їх маркетингова результативність дуже висока, що, звичайно ж, позначиться на просуванні компанії та її послуг.

рос
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*