Обладнання для виготовлення штампів і печаток

Тим, хто шукає обладнання для виготовлення штампів і печаток потрібно знати, що вибір обладнання залежить від багатьох факторів, в тому числі від технології.

Технологій виготовлення штампів і печаток є декілька:

  • лазерне гравірування. Дає можливість отримати вироби дуже хорошої якості, але обладнання досить дороге.
  • механічне гравірування. Підходить для виготовлення штампів із металу, і мало підходить для гуми чи пластику. Виробництво таким способом достатньо трудомістке.
  • виготовлення штампів і печаток із рідких полімерів (фотополімери). Це найпопулярніша технологія, яка дає можливість отримати продукцію за невелику ціну, причому під час процесу виробництва немає запаху гуми. Обладнання для такої технології займає небагато місця, просте в експлуатації і дає можливість отримати високоякісну продукцію. Недоліком є великі витрати сировини і великої кількості води для промивки штампів. Крім цього, виготовлені печатки такою технологією швидше зношуються, і порівнянні із виготовленими іншою технологією.
  • виготовлення штампів із твердих полімерів. Їх використовують при друкуванні способом тамподруку.
  • флеш-метод. При такому, можна в автоматизованому режимі виготовляти штампи і печатки із мікропористої гуми. За один цикл можна отримати одну печатку, і це трошки знижує продуктивність.

Якщо ви вирішили виготовляти штампи і печатки із рідких полімерів, то вам потрібна експонувальна камера, камера для сушіння отриманого виробу і автоматична мийка, або місце де це можна зробити ручним способом. Окрім цього потрібен комп’ютер, для виготовлення макету. Виводити зображення на плівку можна у стороннього виробника.

На початку діяльності сушильну шафу замінюють вентилятором.

Тепер коротко опишемо окремі цікаві моделі.

Обладнання для виготовлення печатки та штампи

Експонувальна камера Soligor E-60Експонувальна камера, Soligor E-60

Призначена для виробництв із середньою і великою кількістю замовлень, або для малих підприємств, які планують в найближчий час розширяти виробничу базу.

Пристрій обладнаний таймером, який дозволяє працювати ефективно, і уникати помилок при насвітленні.

Обладнання живиться від електричної мережі, і має у комплектації комплект скла.

Робоче пристрою Soligor E-60 складає A4+, корпус представляє собою жорсткий кейс а за один цикл можна зробити до двох десятків стандартних печаток.

Розміри пристрою складають 370х300х130мм, а вага менше двох кілограм.

Експонувальна камера Ultra KS -3Експонувальна камера, Ultra KS -3

Експонувальна камера Ultra KS -3 призначена для виготовлення штампів і печаток способом фотополімеризації. Обладнання сертифіковане, формат робочої площі складає A4.

При покупці самої камери, ви отримаєте готовий комплект для виготовлення до 40 печаток, потрібні матеріали а також керівництво користувача. Підприємство максимально сприяє навчанню покупців у роботі із технікою їхнього виробництва.

Придбати експонувальну камеру можна придбати тут: http://www.equi.com.ua/index.php/oborudovanie/eksponiruyushchie-kamery .

Доставка по всій території СНГ.

Експонувальна камера CullMann 60 — OptimalЕкспонувальна камера, CullMann 60 — Optimal

Експонувальна камера CullMann 60 — Optimal призначена для використання у виробництві, витримує значні навантаження та має хорошу продуктивність.

Тривалість експонування складає до 2 хвилин, а робоча площа складає 290 х 210 мм.

Невисока собівартість виготовлення виробів, хороша продуктивність, оптимальна ціна виробу, зручність роботи — все це дозволяє виконувати більшість замовлень і не боятись конкуренції. Виробник дає трирічну гарантію на обладнання.

Лазерно-гравировальный станок 4030 50WЛазерно-гравировальный станок, 4030 50W

Якщо ви вирішили виготовляти штапми і печатки способом лазерного гравірування, то зверніть увагу на станок 4030 50W, який дає можливість також виготовляти обробляти пластик і дерев’яні елементи, виготовляти таблички із надписами, на шкіру, пластик, акрил, скло, та інші матеріали.

На станку можна працювати із заготовками, площа яких не перевищує 420х310мм. Також виробник у комплекті поставляє водяну помпу, вентилятор, компресор, витяжний гофорорукав і програмне забезпечення для комфортної роботи.

Роздільна здатність отриманого зображення — 1000 DPI, живиться від електричної мережі 220 В.

Автоматична мийка US-500Автоматична мийка? US-500

Мийка із об’ємом 500 мл призначена для автоматичного промивання штампів і печаток, виготовлених методом фотополімеризації.

Пристрій обладнаний таймером для комфортної роботи. Корпус пристрою пластмасовий, розміри складають (мм) 160 х 90 х 40. живиться від електричної мережі 220В, підігрівання миючого розчину немає.

Як бачите, виробники виготовляють різноманітне обладнання для виготовлення штампів і печаток, і перед покупкою ви повинні врахувати технологію виготовлення вашої продукції, прогнозоване навантаження, виробник, наявність навчання і сервісного обслуговування.

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*