Обладнання для друку на кульках

станок, куліДрук на повітряних кульках часто застосовується у рекламній поліграфії, для оформлення урочистих подій, брендування. Завоювавши популярність в останні роки, цей спосіб оформлення ще довго буде користуватись увагу людей, а ті, хто надає послугу із друкування на кульках, будуть мати замовлення.

Якщо ви бажаєте зайнятись таким видом діяльності, або розширите бізнес, то у статті поговоримо про станки для друку на кулях, його різновиди і ціни.

Найчастіше у цьому виді поліграфічної продукції використовується два види друку: трафаретний і офсетний. У першому випадку отримуємо більш яскраві кольори і чіткі контури. Завдяки цьому обладнання для друкування на повітряних кульках використовує цей вид друку.

Обладнання для друку на кулях виготовляється в багатьох країнах світу, але вартими уваги є вироби із США, Італії, Бельгії. Непогані моделі виготовляють в України, можна пошукати у Китаї. maxresdefault

Тим, хто бажає купити станок для друку на кулях потрібно знати, є моделі можуть бути із різним рівнем автоматизації: ручні, автоматичні і напівавтоматичні.

У ручних моделях весь процес виконується виключно за допомогою зусиль оператора. Він надуває кулю на компресорі, кладе її під трафаретну форму, опускає рамку із сіткою на кулю, накатує фарбу через сито форми і відправляє після цього для сушіння.

Такі станки недорогі, але підійдуть для виконання невеликих за обсягом замовлень.

Напівавтоматичні станки бувають одно або багато фарбові. Як правило, у таких станках сам процес друкування відбувається через натискання педалі, яка приводить у рух механізм. Оператору залишається тільки надути кульку і відправити після друку на сушіння.

Досвідчений оператор за зміну може нанести зображення до 250 кульок за годину.

Серед виробників такого обладнання добре зарекомендували себе фірми RIFCO, Belcan.

У цьому випадку купити обладнання для друку на кулях більш реально, адже його вартість складає від 2000 до 7 000 доларів США.станки, друк, кулы, друкування

Такий варіант ідеально підходить для більшості поліграфічних підприємств, які тільки розпочинають роботу із таким видом продукції. Але їхня продуктивність невисока, і якість може відрізнятись, залежно від майстерності оператора.

Автоматичні станки для друку на кулях можуть виготовлятись у вигляді конвеєрів і друкувати великою кількістю кольорів (до восьми). Крім цього, обладнання здатне саме надувати шари, поставляти їх у робочу зону, наносити зображення, сушити.

Для обслуговування такої ліній достатньо однієї людини, яка натягає кулі і забирає після сушіння.

За годину автоматичний станок може виготовити до 3000 куль, залежно від кількості фарб. Таке обладнання досить дороге, і ціна сягає 20 000 і більше.

Ручний станок

Ручний станок

Окрім характеристики обладнання за ступенем автоматизації і кількості одночасного нанесення фарб, є станки призначені для роботи із кулями певного розміру. Якщо ж вам потрібно надрукувати на велетенських кулях, то поцікавтесь у продавця, чи його обладнання Опишемо обладнання для друку на кулях, декілька вдалих моделей:

Станок BSP08 від відомого виробника BELCAN, обладнаний колесом подачі кульок, контроль вмикання і вимикання, тунельною сушкою, електромеханічним приводом.

друк, станок, обладнання, кулы, кульки, друкування

Станок BSP08

Характеризується надійністю і якістю отриманих відбитків. Продуктивність складає 10-20 кульок у хвилину, залежно від колірності і сторін на які наноситься зображення.

Маса станка 340 кілограм, і для ефективної роботи потрібно площу: 2х2 метри. Живлення: 220V.

Напівавтоматичний станок для друкування на повітряних кульках RS-00/SP від італійської фірми Rifco. RS-00/SP, обладнання, станок

Дає можливість наносити одну фарбу, але аж із п’яти сторін кульки. За годину кваліфікований оператор може виготовити до 350 кульок.

Окрім відомих фірм, ручні і напівавтоматичні станки для друкування на кульках виготовляють наші, місцеві умільці. Перевагою такого обладнання є невисока ціна і простота виробу.

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*