Обладнання для виготовлення пластикових карт

Пластикові карти за останні роки міцно увійшли у наше життя. Ними користуємось коли отримуємо знижки в магазинах, стаємо постійними клієнтами компанії чи отримуємо заробітну плату. Причина популярності відома — пластикові картки мають зручні розміри, легко поміщаються у гаманцях, довговічні, приємні на вигляд, мають багато ступенів захисту.

Якщо ви бажаєте надавати послугу із виготовлення карток, і бажаєте більше дізнатись про обладнання для виготовлення пластикових карт, то у цій статті ми про це поговоримо детальніше.

Перед покупкою ви повинні знати, що вашому підприємству прийдеться пройти сертифікацію і отримати дозволи.

пластикові карткиВибір обладнання буде залежати від виробничих потужностей, які ви розраховуєте розгорнути, ступеню захисту карт, бюджет.

Але скоріше всього, вам потрібно буде придбати: висікальний станок, обладнання для ламінації і тиснення, термопіч, напайщики, ембосер, пристрої кодування, фіксатори, друкарську машину або принтер, які здатні друкувати на листовому пластику.

Технологія виготовлення пластикових карт

Щоб придбати тільки потрібне вам обладнання, коротко опишемо технологію. На друкарські машині друкують потрібне зображення із двох сторін листового пластику. Після того, виготовляють ті шари, які повинні бути на карті.

Далі, на пресі відбувається скріплення усіх шарів, магнітну стрічку та ламінувальну плівку на пластиковій карті. Тут важливо витримати потрібну температуру і силу притискання.

У разі потреби, на картах виготовляють випуклі елементи (ембосирування).

Після цього карти розрізаються і проводиться висікання, для отримання потрібних розмірів і форми. Далі, наноситься персональна інформація чи захисні дані, і виріб потрапляє на контроль.

Якщо на карті повинен бути чіп, то його також потрібно попередньо виготовити. Він виготовляється на основі поліефірного склопластику, на який наносять спеціальний контур. Далі, приклеюють такий мікрочіп до карти методом термофіксації. У карті попередньо робиться розмір, із точними розмірами, куди згодом кріпиться чіп.

У виробництві слід користуватись слід враховувати стандарти ISO 7810. для здешевлення деякі виробники для основи карт використовують різноманітні матеріали: полістирол або полікарбонат.

Більше інформації по технології виготовлення пластикових карт ви знайдете у цій статті: http://tinyurl.com/h6mh2nm .

Обладнання для виготовлення пластикових карт

пластикові карткиТепер безпосередньо про обладнання для виготовлення пластикових карт.

Воно дуже різноманітне, відрізняється цінами, ступенями автоматизацією, виробником.

У найпростішому випадку можна обійтись невеликими коштами, і налагодити виробництво на невеликій площі. Але у такому випадку буде велика частина ручної роботи, і важко виконати великі замовлення.

Якщо ж ви хочете мінімізувати втручання людини і пришвидшити виробництво карт, то можна вибрати напівавтоматичне обладнання, яке обійдеться у 2 000$ і більше.

Якщо ж брати спеціалізоване автоматичне обладнання, то витрати значно зростуть. У такому випадку можна спробувати придбати користоване обладнання у хорошому стані.

Під час вибору висікального обладнання потрібно знати, що воно буває електронного і механічного типу. У першому випадку доведеться заплатити у тричі вищу ціну. Зате для механічного потрібно підготувати висікальника. Швидкість роботи таких станків — 30 карт за хвилину. Оскільки механічні дешевші, то за ціну електронного можна купити декілька механічних, які збільшать продуктивність.

Ціна на гідравлічний напівавтоматичний висікальник може доходити до 5 000$ доларів, але ви зможете прискорити і автоматизувати виробництво.

Окрім висікального станка вам потрібен термопрес-ламінатор, який призначений з’єднання усіх шарів картки, прикріплення чіпа і нанесення ламінації.

Для нанесення магнітної стрічки також потрібне спеціальне обладнання, ціна якого може сягати 100 доларів. Для прикріплення стрічки використовуються технології HiCo і LoCo. Перша — дорожча, але більш надійна.

Якщо підсумувати, то обладнання для виготовлення пластикових карт можна поділити на такі види:

  1. Засоби нанесення зображення: друкарські машини або принтери,
  2. Висікальні станки,
  3. Ембосери і тіпери;
  4. Кодувальники магнітної стрічки,
  5. Зчитувачі безконтактних карт.
  6. Комп’ютер, для створення дизайну пластикової карти.
  7. Прес-піч.

Приведемо декілька компаній, у яких ви можете вибрати і придбати необхідне для себе обладнання. Окрім цього, радимо порадитись із менеджерами, і вибрати оптимальний для себе варіант.

Тут можна придбати обладнання для виготовлення пластикових карт і подивитись ціну:

http://cardx.com.ua/oborud.php (Україна)

http://my-print.com.ua/oborudovanie/plastikovye-karty.html (Україна)

http://motor-for.biz/ (Украина)

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*