Переваги струменевого принтера

струменевий принтерСьогодні без принтера життя просто не можливе. Це одна з головних і потрібних речей в будь-якому офісі.

Найпоширенішим видом вважається модель струменевого принтера. Він компактний, швидкий, робить зображення та копії достатньо високої якості.

Принтери, як і вся техніка, бувають різної цінової категорії. Як правило, чим дешевший принтер, тим гірша якість і менший ресурс картриджа. Тому, перш ніж купувати техніку, потрібно розуміти, які важливі функції повинні бути в ній.

Як працює принтер


Для роботи принтера з комп’ютером — потрібно встановити драйвера відповідні моделі принтера. Диск з драйверами повинен йти в комплекті з принтером.

Принтер працює на картриджах, які наповнені чорнилом. Найпоширеніший метод друку принтера — виштовхування фарби газом із сопла головки для друкування. Тому він і названий струменевим.

Важливо!

Під час частого використання картриджі зношуються. Але і під час простою принтера, тиждень, а то й більше — чорнила просто висихають, при цьому картриджі теж псуються.

Принтер автоматично чистить друкувальну головку або проводиться примусова чищення через певний меню в настройках драйвера. Як статистика показує, у принтерів марки Canon і Epson сильно засмічуються сопла друкуючої головки. Якщо не вдалося головку почистити примусово, то потрібно відправити техніку в майстерню. Тут фахівці визначать, чи підлягає очищенню головка або заміні.

Переваги струменевих принтерів

принтер струменевийЯк правило, в кожній техніці завжди бувають свої плюси і мінуси.

Плюси струнного принтера очевидні:

  • Висока швидкість друку;
  • Гарна якість друку текстів та зображень;
  • Друк кольорових фотографій;
  • Рівень шуму невисокий;
  • Габарити принтера компактні;
  • Прийнятна ціна принтера;
  • Можна заправити картриджі в будинку.

Мінуси в струменевих принтерах:

  • принтерКартриджі коштують дорого;
  • Друкуюча головка картриджа придатна для експлуатації певний час;
  • Швидко закінчується чорнило, а це означає, що знову треба бігти кудись заправити картриджі.

Незважаючи на всі труднощі, які чекають користувачів струменевого принтера, саме їх добре купують. Ціна цієї техніки прийнятна і найбільше підходять для домашнього використання.

PS: Після того, як фарби в принтері закінчилися, ідеальним варіантом вважається купити інші картриджі. Або забрати їх для заправки фахівцям. Але багато заправляють картриджі самі. Набагато дешевше купити фарбу, і навчитися робити це самому, що дуже просто. Головне, нічого не переплутати і зробити все, як написано. Для цього знадобиться сама фарба, чотири шприца звичайних — для кожного виду фарби і серветка.

Набрати в шприц чорнило, наприклад синього кольору. Потім витягнути картридж із принтера. Намацати пальцями, на поверхні картриджа під захисною плівкою, круглу ямочку. У цьому місці проткнути голкою шприца плівку і опустити голку не більше ніж на 5мм. Тихенько закачувати чорнило, поки зайва рідина не почне виходити з отвору, який знаходиться на поверхні картриджа.

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*