Принтер для чохлів

Все більше користувачів смартфонів хочуть іменні чохли або модні, яких немає у нікого. Саме тому послуга друку на чохлах стала популярною.

У цій статті опишемо обладнання для друку на чохлах, який принтер для чохлів вибрати, розкажемо про переваги і недоліки, нащо звернути увагу при покупці і експлуатації.

Технологія яка часто застосовується: принтером наноситься малюнок на спеціальній заготовці, яку потім прикріпляють до чохла телефону. Але таким чином можна нанести малюнок тільки на зворотню сторону. Якщо хочете друкувати і на гранях, то для цього потрібна вакуумна машина для 3d сублімації (вакуумний термопрес).

Найчастіше, для друку на чохлах вибирають принтери, які працюють за принципом сублімаційного друку.

Це може бути принтер, який друкує одразу чотирма, і навіть шістьма кольорами. Але в переважній більшості випадків, для отримання якісного зображення достатньо 4-х кольорів.

Під час вибору такого обладнання, зверніть увагу, щоб розмір краплі був не більшим, ніж 4 пкл (а краще ще менше).

Під час вибору принтера, зверніть на ще один показник: розмір робочого поля. Наприклад, обладнання для друку на чохлах телефонів може бути розміром А4. І немає великої потреби купувати принтери розміром А3, які є дорожчими. Але, якщо вам прийдеться наносити зображення не тільки на чохли, але, наприклад, на футболки, то краще одразу взяти дорожчий принтер форматом А3.

Для якісної роботи, бажано щоб ваш монітор був каліброваним, а принтер профільованим. Але це тільки для нанесення високоякісних зображень, фотографій, та ін.

Також, якщо ви збираєтесь виконувати не разові, а масові замовлення, можливо вас зацікавлять принтери із СБПЧ. У такому випадку прийдеться рідше заправляти принтери фарбою, ніж у випадку картриджів.

Якщо підсумувати, то у роботі вам допоможуть принтери сублімаційний або вакуумний. Також із матеріалів потрібно закупляти заготовки для чохлів, мембрани і термоскотч.

Тепер опишемо популярні моделі принтерів, щоб ви могли вибрати найкращий для себе варіант.

Принтер epson workforce 30Принтер epson workforce 30

Принтер для чохлів epson workforce 30 часто використовують як обладнання для друку на чохлах iphone. Це бюджетний пристрій, який не має якихось додаткових функцій, але із своїм завданням справляється добре.

Принтер для друку на чохлах дає можливість друкувати одразу 5 фарбами, чого достатньо для більшості замовлень, і дає можливість отримати високоякісне зображення.

Робочий формат epson workforce 30 складає 210 × 297 мм (А4), чого достатньо, якщо ви шукаєте обладнання для друку на чохлах телефонів.

У роботі використовує п’єзоелектричний струменевий друк.

Настільний принтер для друку на чохлах телефонів epson workforce 3 забезпечує мінімальний розмір краплі 3 пл, чого достатньо для отримання високоякісного зображення.

Може друкувати без полів на етикетці, плівці, матовому і глянцевому папері, конвертах і фотопапері.

Використовує інтерфейс USB 2.0, не підтримує PostScript.

Epson workforce 30 відгуки

Ми проаналізували принтер для чохлів epson workforce 30, відгуки переважно позитивні. Користувачі відзначають невисоку вартість, швидкість роботи і хорошу якість друкування. Недоліки: підвищені витрати чорнила і дорогі розхідні матеріали.

Принтер для друку на чохлах Epson L100Принтер для друку на чохлах Epson L100

Принтер для чохлів iphone (і не тільки) Epson L100 забезпечує друк одразу 4 кольорами, що дозволяє отримувати високоякісне кольорове зображення.

Максимальний формат друкування складає A4 (210 × 297 мм), чого достатньо для друку на чохлах.

Обладнання забезпечує мінімальний розмір краплі 4 пл, що є критичною межею, для якісного друку.

За хвилину Epson L100 друкує 27 сторінок чорно-білого зображення формату А4 і 15 кольорового.

Принтер здатний друкувати на плівках, конвертах, етикетках, матовому і глянцевому папері.

Для покращення продуктивності і зниження собівартості продукції виробник передбачив систему неперервної подачі чорнил об’ємом 70 мл.

Принтер Epson XP-103Принтер, Epson XP-103

Принтер Epson XP-103 має неоднозначну репутацію. Хтось хвалить за низьку ціну і можливість підключення систем безперервної подачі чорнил, а комусь не подобається невисоку швидкість роботи і високу вартість витратних матеріалів.

Epson XP-103 забезпечує кольоровий друк форматом А4 і використовує технологію п’єзоелектричного струменевого друку.

Мінімальний розмір краплі складає 3 пл, максимальне розширення при друці 5760×1440 dpi.

Цей пристрій — сканер, принтер і копір в одному лиці.

Загалом, є різноманітне обладнання для друку на чохлах, і ви повинні вибрати оптимальний для своїх потреб варіант. Оскільки ніщо не є статичним, і випускаються нові моделі на зміну старим, перед покупкою принтера для чохлів потрібно порадитись із менеджерами компаній, щоб вони порадили вам оптимальний варіант на теперішній час.

Успіхів!

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*