Який купити принтер для дому і офісу

У статі розкажемо який принтер краще струменевий або лазерний вибрати, їхні переваги і недоліки. Який принтер купить для дома залежить від тих задач, які перед ним поставлені. Ви повинні хоча б приблизно розуміти, що будете друкувати.

Лазерний або струменевий принтер для дому

Щоб зрозуміти який принтер краще придбати для домашнього використання, потрібно знати, що на ринку більшість принтерів використовує або струменеві або лазерну технологію.

Лазерний принтер

Не будемо  вдаватись в технічні деталі описуючи технологію друку, скажемо, що лазерний принтер наносить зображення за допомогою тонера. Це сухий барвник, який прилипає до паперу, а потім його припресовує гарячий циліндр.

Ця технологія має ряд переваг:

 • Висока швидкість друкування,
 • Невибагливість до якості паперу,
 • Ідеальний варіант для друкування текстової інформації,
 • Відносна дешевизна витратних матеріалів,
 • Низька вартість відбитка,
 • Простота обслуговування,
 • Надійність.

Недоліки лазерних принтерів:

 • Порівняно висока вартість самого апарату,
 • Не найкраща якість друкування кольорових матеріалів,
 • Картриджі коштують дорого, хоч і мають значний ресурс.

 Струменевий принтер

Струменевий принтер наносить зображення за допомогою мікроскопічних капель фарби, які виприскують через тоненькі голки із отворами (сопла).

Це дозволяє отримати фотографічну якість друку на відповідних матеріалах. Зате в технології криється і головний недолік струменевих принтерів – після тривалих простоїв, фарба може засихати у друкуючі головці принтера.

Переваги струменевих принтерів:

 • Невисока вартість апаратів,
 • Високоякісний друк,
 • Компактні розміри принтера,
 • Можливість встановлення системи безперервної подачі чорнил.

Недоліки:

 • Висока вартість витратних матеріалів,
 • Можливість засихання фарби у соплах принтера,
 • Більша вартість одного відбитка (порівняно із лазерною технологією).

Так який купити принтер для домашнього використання? Якщо вам потрібно друкувати документи, текст або ілюстрації невисокої якості – то вибирайте лазерні принтери. Вони надійні, швидко друкують, недорогі в експлуатації.вибір принтера

Якщо ж вам потрібно особливу увагу звертати на якість фото (рекламні матеріали, фотографії), тоді зупиніть свій вибір на струменевій технології.

Також, відповідь на питання який принтер краще купити для дому залежить від того, який формат відбитків вам потрібен. Яка швидкодія, роздільна здатність друкування (кількість точок на дюйм).

Якщо друкуєте текст і документи, можливо варто взяти чорно-білий принтер, до якого не потрібно купувати кольорових барвників.

Подумайте про додаткові опції, наприклад про бездротовий зв’язок. Він дозволить передавати інформацію без шнурів, які постійно заплутуються під ногами.

Вибираючи принтер конкретного виробника, звертайте увагу на якість підтримки, кількість сервісних центрів, вартість витратних матеріалів, та ін..  Як правило, у розкручених і популярних брендів краще організована сервісна підтримка, ремонтні майстерні, продаж запасних частин.

Якщо доводить друкувати великі об’єми, зверніть увагу на можливість підключення систем безперервної подачі чорнил.

Також, на ваш вибір повинна вплинути рівень навантаження, на який розрахована конкретна модель принтера.

Як бачите, чинників багато, і вибір лазерний або струменевий кольоровий принтер ви повинні зробити самі. Рідко коли для дому потрібно купувати величезний і дорогий принтер, який дає професійну якість друку. Скоріше всього вам потрібний компактний варіант за розумну ціну.

Який лазерний принтер краще купити для дому

Тим, хто думає який краще купити лазерний принтер, ми порадимо декілька популярних моделей світових виробників. Ці принтери мають хороші відгуки покупців.

Canon i-SENSYS LBP6030W with Wi-Fiчорно-білий лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP6030W фото

Canon i-SENSYS LBP6030W – хороша модель від світового виробника офісної техніки.   Принтер дає можливість отримувати чорно-білі відбитки, із максимальною роздільною здатністю 600×600 dpi.

До переваг віднесемо можливість передачі інформації за допомогою Wi-Fi  що буде зручним для офісного і домашнього використання. Доступний друк форматами А4, В5, та ін..

Швидкість друку складає 18 сторінок формату А4 за хвилину. Тут немає вбудованого факсу, а в комплект входить USB кабель, інструкція і картридж. Вага пристрою складає 5 кілограм.

Покупці відзначають швидкість і стабільність роботи пристрою, але не сподобалась недосконала система встановлення драйвера.

Canon i-SENSYS LBP7018Cлазерний принтер Canon i-SENSYS LBP7018C

Canon i-SENSYS LBP7018C – кольоровий лазерний принтер, який забезпечує максимальну роздільну здатність 600×600 dpi. Формати друкування: А4  А5  И5, та ін..

За хвилину здатний зробити 4 кольорові відбитки і 16 чорно-білих. Вага пристрою складає 12 кілограм, а комплектація складається із інструкції, USB кабелю, картриджів, мережевого кабелю, програмного забезпечення.

Покупці відзначають хорошу ціну за таку якість друку, невелику шумність під час роботи, підходить для домашнього використання.

Цей принтер може друкувати на прозорих плівках, але тільки сертифікованих під кольоровий лазерний друк.

І насамкінець відео який принтер краще струменевий або лазерний:

укр
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*