Струменевий принтер Epson l800

Epson l800, принтер, струменевий, У цій статті розкажемо про струменевий принтер epson l800, який на нашому ринку вже багато років, отримав хороші відгуки і добре себе зарекомендував.

Виробник позиціонує принтер epson l800 як модель не стільки для домашнього використання, як для фотосалонів, так і для іншого комерційного використання.

Характеристики принтера l800 Epson

Принтер epson l800 призначений для звичайного друку на папері, для виготовлення фотовідбитків і для нанесення зображення на DVD дисках.

Можливий друк у 6 кольорів, але можлива робота і в чорно-білому режимі. Вага пристрою — трошки більше 6 кг, розміри: 188×537×289 мм (висота, ширина, глибина).l800 Epson, принтер, характеристики

Максимальне розширення друку, яке може забезпечити принтер — 5760×1440 dpi.

Гарантій строк — 3000 відбитків.

Струменевий принтер epson l800 у стандартній комплектації поставляється разом із баночками фарби, лотком для DVD дисків і програмним забезпеченням для ефективної роботи. Також, іноді пристрій продається разом із USB-кабелем.

Лоток для подавання паперу розрахований на близько 120 листів масою 80 г/м².

Виробники вбудували можливість очистки друкуючої головки, що покращує експлуатацію пристрою.

Друкування здійснюється без використання картриджів, а фарба міститься у контейнерах. При перевезенні пристрою можливе блокування чорнил, яке запобігає їхньому витіканню.

Експлуатація струменевого принтера epson l800принтера, epson l800, експлуатація

У контейнери подачі фарби (СНПЧ), потрібно залити барвник із пляшечок, які можна придбати окремо.

Тут важливо не переплутати кольори і не замазати руки і предмети, адже відмиваються такі фарби не одразу.

Після заправки контейнери подачі фарби слід встановити у потрібному місці принтера.

Також слід встановити програмне забезпечення (драйвери і програми) із диску, який поставлявся із принтером, або завантажити із сайту виробника.

Струменевий принтер epson l800 буде коректно працювати і точно відтворювати кольори, у разі встановлення драйверів.

Ви можете вказати у налаштування параметри друку, такі як розширення, поля, швидкість друкування, тихий режим.

Час від часу потрібно робити калібрування друкарської головки принтера, і це можна зробити у вкладці “Сервіс”, встановленого драйвера.

Із утиліт, корисно встановити “Epson Status Monitor”, яка виводить на екран всі важливі повідомлення системи: помилки, проблеми і кількість фарби у контейнерах. Також, перевірити кількість фарби можна із драйвера.

Утиліта “Epson Print CD” створена для тих, хто використовує epson l800 для друкування на компактних дисках. Ви можете створити оформлення дисків, включаючи зображення і надписи.

Якщо ви задумуєтесь про покупку цього принтера, то слід розглянути такі важливі фактори, як відгуки і ціна принтера epson l80.

Струменевий принтер epson l800 ціна.

Ціна струменевого принтера epson l800 починається із 220 доларів. Але ви можете вибрати для себе оптимальний варіант і надійний магазин.

Порівняння цін на принтер дивіться тут:  http://price.ua/ .

Принтер epson l800 відгукиПринтер, epson, l800, відгуки

Відгуки про принтер epson l800 в мережі можна знайти різноманітні, але переважно позитивні. Приведемо, найпопулярніші:

Купував принтер для використання в домашніх умовах. Він економний, і якісно передає кольори. Часто ним друкую свої фотографії. Не можу сказати що шумний, швидкість друку мене задовольняє. Недоліків не знайшов.

Купила принтер недавно, але мені вже сподобався. Подобається швидкість роботи і те, що картинка на відбитку дорівнює тій, яка на екрані комп’ютера”.

Купив epson l800 більше року тому, за цей час друкувала на папері і на дисках. Фарби купую тільки оригінальні, і не шкодую — кольори дуже яскраві, виглядає професійно. Чорнил вистачає надовго”.

принтер, коментарі, відгуки

Барвника мені вистачило майже на два роки, тільки зараз придбав новий комплект. Це дуже зручно, що є система безперервної подачі фарби! Я задоволена”.

Придбав струменевий принтер epson l800 epson досить давно, але мені не подобається ця система подачі фарби. Чорнила дорогі, і в процесі експлуатації почали появлятись смуги на зображенні. Напевне прийдеться якось друкуючу головку чистити”.

Купив принтер ще до подорожчання долара, і за цей час він мене не підводив. Друкує за допомогою 6 кольорів, через що виходять дуже гарні відбитки. Найнеприємніше в процесі роботи — заміна чорнила і встановлення програмного забезпечення. Я навчився сам його заправляти, це не складно. Раджу купувати, недоліків не знайшов.”.

Як бачите, відгуки про струменевий принтер epson l800 переважно хороші.

Висновок. Струменевий принтер Epson l800 забезпечує хорошу якість друкування і непогану швидкість роботи. А вбудований СНПЧ зменшує вартість друку. До недоліків можна віднести низький гарантійний ресурс пристрою, і невдалі окремі екземпляри.

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*