Рекламна листівка

рекламна листівкаСтворення рекламної листівки — дійство захоплююче і продумане. Дуже важливо, щоб рекламна листівка привертала до себе увагу і давала маркетинговий результат, а добитися цього можна, дотримуючись кілька простих правил.

Одним з головних правил є те, що в першу чергу в очі споживачеві повинна кидатися суть і мета рекламної пропозиції. Простіше кажучи, якщо йде реклама одягу, то на листівці повинен бути чіткий силует куртки, пальто, піджака і тому подібне, а також інформативні написи великим шрифтом, щоб відразу привернути увагу потенційного клієнта.

Чіткий малюнок, підкріплений словом, добре видимим навіть здалеку, підвищує шанси вплинути на споживача. Ключова фраза може розташовуватися як в середині листівки, так внизу або зверху — це не принципово важливо, і її місцерозташування вибирається відповідно до задуму дизайнера.

Рекламна листівка повинна містити лаконічний і дуже зрозумілий текст, щоб знову-таки максимально впливати на свідомість споживача. Помічено, що складні і химерні фрази викликають роздратування і не запам’ятовуються.

Фрази повинні звучати ствердно, без використання відразливою частки «не» і заперечує слова «ні». Загальний посил рекламного тексту для правильної листівки завжди позитивний, простий і зрозумілий буквально для кожного.

Грамотно створена рекламна листівка обов’язково має атрактори або, просто кажучи, заманливу інформацію. Даний елемент дозволяє додатково привернути увагу клієнта до суті рекламного оголошення і показати всю вигідність рекламної пропозиції.

Так, наприклад, магічною привабливістю має слово «знижки» або словосполучення «зниження цін», а також інша корисна і важлива інформація для потенційного споживача. При цьому використовують добре видні шрифти, нерідко з різною колірною палітрою по відношенню до основного рекламного тексту.

Рекламна листівка повинна бути компактна, щоб людина, яка отримала її на вулиці, могла, не згортаючи і не жмакаючи, покласти листівку в кишеню або невелику сумочку. У той же час рекламні листівки, що розсилаються поштою, можуть мати і стандартний формат А4. Однак, найоптимальніший розмір для листівок, які роздаються на вулицях, становить чверть від формату А4.

Рекламна листівка повинна мати деяку цінність, що дозволить людині зберегти її при собі. Для цього на листівці все частіше розміщують важливу інформацію, яка може знадобитися споживачу. Це може бути схема метрополітену, список важливих телефонів, адрес і тому подібне. При створенні листівки враховують і колірну палітру. Вона повинна бути яскравою, але не недоладною.

Невеликий формат рекламних листівок не передбачає використання великого спектру кольорів, а нерідко навіть чорно-біла листівка, грамотно створена, здатна привернути увагу споживача серед строкатої рекламної поліграфії. Дотримання усіх перерахованих правил дозволить створити ефективну листівку, а це успіх будь-якої рекламної кампанії.

рос
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*