Розмір візитки стандартний

Розмір візитки стандартний – 90 х 50 мм.

Розмір візитки євроформату – 85 х 55 мм.

Розмір візитки в пікселях — 255,12 х 141,73 pixels.

Размер визитки для фотошопа — 1063 х 591 pixels.

Розмір візит в дюймах – 3,54 х 1,97 in.

Розмір візитки стандартний – 90 х 55 мм.

Формати файлу, які приймають друкарні: .pdf, .cdr (до 14 версії), .ai, .eps.
Найчастіше розробляють дизайн візиток у таких графічних редакторах як: Corel Draw, Adobe Illustrator або Adobe Photoshop. При самостійному виготовленні макету, не розміщуйте важливу інформацію за 2 мм із кожної сторони. Точність післядрукарської обробки не ідеальна, і важливу інформацію можуть обрізати.

візиткаСтандартний розмір візитки в см складає 9 х 5 см. Але бувають випадки коли хочеться виділитись. Але слід врахувати, що за друк візиток нестандартних розмірів можуть взятись не всі друкарні. Крім того, таке замовлення може коштувати дорожче. Це тому, що для виготовлення поліграфічних виробів складної поверхні потрібно замовляти виготовлення висікальної форми.

Також, візитниці розраховані на картки стандартних розмірів. І нестандартні дизайнерські рішення можуть призвести до ряду проблем. Не тільки, у вас, але й у того, кому ви даєте візитки.

Тоді новий знайомий покладе їх у візитницю, а не закине в шухляду через нестандартні розміри.

Якщо ж ви представляєте свої інтереси чи підприємства за кордоном, то можна замовити виготовлення візитки євро формату. У такому разі вони повинні бути перекладені на іноземну (частіше англійську) мову.

Як правило, одну сторону візитки роблять нашою мовою, іншу – іноземною.

Так що радимо замовляти виготовлення візиток стандартних розмірів. Це або 90 х 50 мм (у нас), або євро формат 85 х 55 мм. Це коли йдеться про країни Євросоюзу. У США чи Японії розміри візиток практично аналогічні нашим. Відрізняються на декілька міліметрів. Також, деякі країни мають свої особливості виготовлення візиток. Так, в Англії вони можуть бути подовгуватої форми, а в Італії у вигляді маленьких книжечок.

У деяких випадках виготовляють візитки із округленими краями (методом висікання). Але розмір сторін все одно залишається стандартним.

Дехто ризикує, і замовляє візитки на декілька міліметрів довші, щоб вони виділялись із загальної стопки їхніх «одноплемінників».

На стандартній візитці повинна поміститись уся важлива інформація: Прізвище і ім’я особи, її посада, контактні дані. Якщо вона працює на підприємстві, то все це оформлюється у фірмовому стилі.

P.S. Зустрічається таке поняття як «жіноча візитка». Для сильної статі її роблять трошки менших розмірів 80 х 40 мм.
размер визитки

Categories: Статті
Tags: статті

Comments

 1. Anastasia
  Anastasia 11 Июнь, 2019, 10:38

  Жінки — це не слабка стать! :)

  Reply this comment
  • pavlofox
   pavlofox Author 13 Июнь, 2019, 11:00

   Без проблем. Змінили із «Для слабкої статі» на «Для сильної статі».

   Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*