Розробка дизайну фірмових бланків та конвертів, секрети і хитрощі

дизайн поліграфічної продукціїЗвичайно, небагато знайдеться людей, які дивлячись на бланки та конверти компанії, кажуть собі : «Ох як гарно, я збільшу своє замовлення » або: «Дивитися гидко, замовлення відміняється» (але повірте , одна моя знайома вибрала собі телефонну компанію саме так).

Однак, дивлячись на папери які уособлюють ваш фірмовий стиль, люди щось про вас думають, причому це щось може бути як позитивним, так і негативним, залежно від дизайну паперів та враження, яке вони справляють.

Все — від якості вибраної вами паперу до дизайну, кольору, шрифтів і конверта — має вселяти людям довіру до вашого бізнесу.

Вміст листа, звичайно, має найважливіше значення , але не можна недооцінювати і вплив, який виробляє фірмовий бланк сам по собі на підсвідомому рівні.

Ні в якому разі!

 1. Оформлення конверта, фірмового бланка та візитки має бути однаковим ! Необхідно, щоб всі три елементи виглядали як елементи одного фірмового стилю.
 2. He вирівнюйте по центру всі елементи оформлення, якщо по центру не вирівняний логотип, і вам нічого не залишається, як працювати з ним. Але якщо вже без центрального вирівнювання не обійтися, спробуйте творчо підійти до вибору шрифту, розмірів або розташування елементів (тобто навіть якщо вони вирівняні по центру один щодо одного, може бути, що їх можна трохи змістити від центру сторінки, скажімо, вліво ).
 3. Не використовуйте шрифти Times, Arial або Helvetica.
 4. Як і на візитці, намагайтеся обходитися без дужок, скорочень і зайвих слів, вони лише захаращують сторінку .

А ось це спробуйте!

дизайн секрети1. Необхідно щоб три елементи (візитка , бланк і конверт) фірмового стилю зверстані абсолютно однаково. Щоб придуманий вами макет підходив для кожного з них, над ними треба працювати в один і той же час.

2. І не соромтеся працювати зі шрифтом, як це диктує ситуація: можна робити це щедро, не шкодуючи літер, а можна і скромно, економно. Спробуйте порушити центральне вирівнювання. Жорсткі лінії вирівнювання вліво і вправо роблять дизайн більш виразним.

Хитрощі дизайну фірмового бланку та конвертів.

 1. Фірмовий бланк і конверт слід розробляти разом з візитною карткою. За ним має бути видно, що це елементи одного фірмового стилю. Якщо спочатку ви даєте кому-небудь візитну картку, а пізніше посилаєте лист, останнє повинно посилювати враження, виробленої першої , і навпаки.
 2. Розмір конверту. Стандартний конверт для документів має формат 9,5 x4,5 дюйма і називається конвертом № 10. У Європі розмір стандартного конверта, званого С4, становить 110×220 мм.
 3. Створіть фокус уваги. Один елемент повинен домінувати, причому необхідно щоб характер його домінування був однаковим і на фірмовому бланку, і на конверті (і на візитці теж).
 4. Вирівнювання. Дотримуйтеся одного типу вирівнювання! Не треба ставити один елемент по центру сторінки, а все інше вирівнювати вліво. Будьте сміливіше — спробуйте вирівняти всі вправо і залишити велику відстань між рядками. Наберіть назву компанії дуже крупно через всю верхню частину сторінки. Помістіть збільшений логотип (або його частину) в якості фону на область, де будете друкувати тексти листів.
 5. секрети дизайнуСтворюючи фірмовий бланк постарайтеся зробити так, щоб він будучи заповнений вмістом, гармоніював з фірмовим стилем в цілому.
 6. Друга сторінка. Якщо ви можете собі дозволити двохсторінковий фірмовий бланк, візьміть невеликий елемент присутній на першій сторінці, і поставте його на другу . Якщо вам потрібна , скажімо, тисяча фірмових бланків, надрукуйте примірників 800 першої сторінки і приблизно 200 — другий. І навіть якщо ви не збираєтеся друкувати другу сторінку, все одно припасіть кілька сотень чистих аркушів такого ж паперу, щоб було на чому друкувати довгі листи.
 7. Відправка по факсу та копіювання. Якщо передбачається відправлення листів на фірмових бланках факсом або їх копіювання, то не вибирайте темний папір або папір покритий цятками. Намагайтеся щоб на фірмовому бланку не було великих областей з чорною заливкою або друку виворыткою, що не дає застосувати дрібні шрифти, які при копіюванні або передачі факсом можуть загубитися. Якщо факсом відправлятиметься багато документів, має сенс підготувати дві версії фірмового бланка: одну — для друку і одну — для факсу .
рос
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*