Що таке друк 4+4 (4+0, 2+2, 1+0)

поліграфіяБільшість населення не має поліграфічної освіти, але нам приходиться замовляти поліграфічну продукцію регулярно (візитки, фотографії, брошури, флаєри, книжки).

Тому основні поняття і терміни бажано розуміти. Це дозволить на рівних спілкувати із представниками цієї галузі, і розуміти що вони нам пояснюють.

Якщо дочитаєте статтю до кінця, то отримаєте відповідь на запитання: печать 4+4 (4+0, 2+2, 1+0) що це таке.

Поліграфічна продукція може бути задрукована із двох сторін або однієї. Крім цього, при друкуванні може використовуватись або одна фарба, або дві, три, чотири і більше.

Наприклад, більшість кольорових зображень, які бачимо у журналах, друкуються чотирма фарбами: голубою, жовтою, пурпурною і чорною. При накладанні вони створюють тисячі відтінків, які дають можливість передати будь-яке зображення.

Тепер вам буде легше зрозуміти, що означають цифри типу 4+4. перше число — це кількість фарб, якою друкується лицева сторона продукції (візитки, листівки, і т.д.) і друге число, яке йде після знаку “+” означає кількість фарб, якими друкувався зворот цієї ж продукції.

Наприклад, розкажу що таке візитка 4+0. Це означає, що лицева сторона візитки друкувалась чотирма фарбами, а інша сторона взагалі не задруковувалась. Тепер ви знаєте, відповідь на запитання: печать 4+0 що це.поліграфічна продукція

Для тих, хто хоче дізнатись що таке друк 2+2. Тут одна сторона друкувалась двома фарбами, а інша сторона також друкується двома фарбами.

Аналогічно печать 4+4 це процес, коли одна сторона друкується у 4 фарби, і друга сторона поліграфічної продукції друкується у 4 фарби.

Все просто :)

рос
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*