Шаблони конвертів для друкування на принтері

Не зважаючи на наш цифровий час, паперові конверти і надалі застосовуються, і не тільки для пересилання листів. Їх також використовують для запакування вітальних листівок чи дарування грошей.

Ми зібрали сервіси, де можна завантажити шаблони конвертів для друку на принтері а4:

http://boobooka.com/ — тут можна вибрати шаблон конверта для друку на принтері із декількох десятків. Вам залишиться тільки вписати або надрукувати адресу відправника і отримувача.

https://vk.com/album-28851185 — у цьому альбомі можна знайти будь-який шаблон конверта для друку на а4, тут дійсно величезний вибір (майже тисяча). Натисніть на той, який сподобався вам і завантажуйте! Альбом дає можливість роздрукувати шаблон конверт для грошей з Днем народження безкоштовно, і виділитись серед інших.

http://tinyurl.com/zd8gusc — а тут шаблон для друку конверта новорічної тематики. Можна привітати рідних чи знайомих із Новим роком. Ви можете знайти конверт от Діда Мороза і порадувати рідних і знайомих. Тоді потрібно роздрукувати конверт на кольоровому принтері і склеїти.шаблони конвертів

https://vk.com/album-56511396— у цьому альбомі представлено майже три сотні шаблонів конвертів, вибирайте тут потрібний собі.

http://secondstreet.ru/ — шаблон для конверта для друку (6 штук) для тих, хто закохався, і бажає оригінально висловити свої почуття. Вам потрібно роздрукувати на принтері, на папері форматом А4, вирізати і склеїти.

http://www.russianit.ru/ — а тут представлений не один шаблон конверта для друку на а4, який створений професійними дизайнерами. Конверт для грошей можна роздрукувати безкоштовно можна за допомогою матеріалів цього сайту. Тепер ви знаєте, як привітати близьких, знайомих і рідних так, щоб подарунок запам’ятався надовго.

http://www.schabloni.ru/konverti — тут є шаблон для друку конверта для грошей, привітань, до 8 Березні, та інших свят.

http://tinyurl.com/zoxtkzgа тут є шаблони для конвертів, які створені по ГОСТу, і ви можете завантажити їх безкоштовно.

http://ru.freepik.com/ — безкоштовний шаблон конверту у форматі PSD. Окрім цього, на сайті є інструкція як його редагувати.

http://tinyurl.com/zh8drnj — тут зібрані шаблони конвертів для друку на принтері а4, і можливо вам щось підійде.

http://windoworld.ru/ — красиві конверти до дня народження, ваші діти будуть у захваті! Ви можете легко роздрукувати шаблон конверти для грошей з Днем народження та інших урочистих подій.шаблони конвертів

http://framestok.ru/ — можна знайти дуже цікавий шаблон а4 для конверта у форматі PNG. Ви будете у захваті!

http://tinyurl.com/h6dy2nvа тут можна завантажити шаблон конверта, який ви зробите своїми руками. Він буде нагадувати про вашу любов і душевну теплоту.

http://russianit.ru/ — шаблони вітальних конвертів, із якісним і професійним дизайном.

Як бачите, є багато варантів шаблонів конверта для друку на а4, і вам залишається тільки вибрати оптимальний варіант.

рос
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*