Широкоформатний друк

широкоформатний друкШирокоформатний друк на сьогоднішній день є основним способом створення зовнішньої та інтер’єрної реклами. Даний спосіб друку здійснюється на струменевому принтері.

При цьому зображення виходить повнокольоровим і великих розмірів. Зовнішня реклама та широкоформатний друк — це нерозривні один з одним поняття. Рекламні носії, створені за допомогою широкоформатного друку, просувають торгові марки і послуги, різні компанії і організації.

Яскравим прикладом тому служать рекламні щити, розтяжки, панно, брандмауери, інформаційні стенди. Все це створено за допомогою широкоформатного друку. Матеріали при цьому використовуються найрізноманітніші, залежно від умов експлуатації рекламних носіїв. Це може бути щільний папір, дизайнерський картон, самоклеюча плівка, банерна і вінілова тканина.

В цілях додання рекламним носіям захисних властивостей їх зазвичай ламінують, а також для надійності і простоти кріплення встановлюють люверси. Якщо створюване зображення завелике за розмірами, то його друкують частинами, а потім з’єднують за допомогою безшовного зварювання. У цьому широкоформатний друквипадку для друкованих робіт застосовують полімерні матеріали.

Широкоформатний друк ділиться на зовнішній і інтер’єрний, і залежить це від якості відтворення зображень. Широкоформатний друк може йти з низькою і високою роздільною здатністю, який коливається від 360 до 1440 крапок на дюйм.

Для великих широкоформатних виробів зовнішньої реклами, які будуть сприйматися цільовою аудиторією з дальньої відстані, наприклад, з фасадів будівель, рекомендується використовувати розрішенням в 720 точок на дюйм.

Цей варіант друку є найбільш економічним і дозволяє створювати якісні зображення. Однак, чим ближче буде розташований рекламний носій для цільової аудиторії, тим чіткіше має бути зображення, тому нерідко використовується широкоформатний друк більш високого розширення.

Широкоформатний друк може застосовуватися і при оформленні інтер’єрів

Тут потрібне створення дуже якісних зображень, де буде не тільки важлива насиченість кольорів і їх повна передача, але ще й чіткість і різкість малюнка. Саме в цьому випадку використовують величину розрішення в 1440 крапок на дюйм. Широкоформатний інтер’єрний друк затребуваний при виготовленні переносних рекламних стендів, невеликих панно і банерів, а також різних рекламних виробів з фотографічним відтворенням зображень.

Широкоформатний друк здійснюється за допомогою екосольвентного чорнила, які відрізняються насиченими яскравими фарбами, стійкими до дії агресивного зовнішнього середовища. Широкоформатний друк відрізняється оперативністю, невисокою ціною і відмінною якістю, що дозволяє проводити будь-які рекламні акції з використанням різноманітних рекламних носіїв.

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*