Плоский термопрес для друку на футболках

термопрес, друк, футболкиБізнес по друку на футболках за останні десятиліття дуже поширився, і дає можливість при невеликому стартовому капіталу розпочату власну справу.

У цій статті розглянемо плоский термопрес для друку на футболках і принтери для друку на футболках, принцип роботи, і популярні моделі.

Принтери для друку на футболках

Принтери для друку на футболках призначенні для нанесення зображення безпосередньо на готовий виріб, на відміну від іншого способу, коли друкуємо проміжний варіант.

Серед усіх фарб, часто у цій технології використовують водяні чорнила, які відзначаються високою яскравістю і стійкі до стирання і сонячного повітря. Також, перевагою таких фарб є те, пори футболки не зафарбовується, і тканина продовжує “дихати”, що зручно у жарких умовах.

Як правило, поверхня попередньо “ґрунтується” однією фарбою, наприклад, білою. І вже поверх неї наноситься потрібне зображення.друк, футболки, принтер

Наприклад, із моделей радимо звернути увагу на принтер для прямого друку на тканині Epson SureColor SC-F2000. З його допомогою можна отримати зображення із розширенням 1440х1440 dpi, друкувати на зображеннях товщиною до 25 мм. За одну хвилину можна задрукувати дві футболки. Виробник гарантує яскраві фарби і ідеальну кольоропередачу.

Ці пристрої досить дорогі, і дрібні виробники вибирають дешевші варіанти. футболки, друк, обладнання

Окрім такої технології, виробники використовують термосублімаційний спосіб друку. При ньому, барвник знаходить у на стрічці, у твердому стані. Стрічка протягується через друкувальну головку, в якій сопла сильно нагріваються. Під час такого нагрівання барвник переходить у пароподібний стан, і потрапляє на задруковуваний матеріал. Потім надруковане на спеціальному папері зображення під дією тиску і тепла переносять на футболку.

Окрім цих технологій, є можливість друкувати струминними принтерами, і трафаретний способом друку, коли фарба протискається через форму у вигляді сітки.

Перед друкування футболку потрібно зафіксувати на спеціальній платформі, а яка керується електронікою. Після друкування слід відправити виріб у сушильну

машину.

Із текстильними принтерами Epson можна ознайомитись на сайті компанії: http://epson.ua/catalog/lfp-textile/ (Україна)

Тут же на сайті можна знайти компанії, які офіційно займаються продажем техніки.

Термопрес плоский для друку на футболкахтермопрес, друк, футболки

Термопрес плоский для друку на футболках потрібен для того, щоб перенести зображення із проміжного матеріалу. На робочу плиту кладеться футболка, на неї — термоплівка, і все це притискається плитою, яка нагрівається до температури 220º C. тиск і висока температура сприяють тому, що зображення переходить із плівки на футболку.

Таке обладнання поділяється на два типи: поворотні і вертикально-відкидні. У першому випадку плита повертається відносно стола на якому розміщується футболку. У іншому варіанті плита піднімається вертикально вверх.

Плоскі термопреси для друку на футболках (їх ще називають “планшетний термопрес”) окрім механізму відкривання верхньої плити, відрізняються за розмірами нагрівального елементу. Найчастіше використовують пристрої із форматами 38х38 см і 40х50 см. Термопрес слід обирати залежно від формату вибраного принтера.

Слід зазначити, що нагрівальна плита може по-різному розміщуватись: поперечно чи вздовж. Виробники стверджують, в останньому випадку працівникам зручніше працювати.

Також, при виборі зверніть увагу на потужність пресу, способи регулювання температури і тиску, якістю виготовлення термопресу, особливо рівність плити (можна для контролю провести рукою, щоб відчути нерівності) і рівномірність її нагрівання.

Тепер інформація для тих, хто шукає “друк на футболках обладнання ціна”. Вартість обладнання залежить від формату нагрівального елементу, розмірів пресу, виробника, температури нагрівання плити, ступеня автоматизації пресу, амортизація підняття/опускання плити. Вартість обладнання складає від 1000$ доларів.

Перед покупкою слід звернути увагу, чи можна регулювати силу притискання плити. А можливо вас зацікавить автоматичний варіант відкривання плити, що полегшить роботу працівника у порівнянні із ручним варіантом.

Термопреси придатні для нанесення інформації на багато плоских поверхонь: одяг, плівка, килимки для мишки, постіль.

Найкраще для перенесення зображенні у термопресі використовувати бавовняні футболки.

Ось тут досить добре описана технологія роботи: http://tinyurl.com/zxq88wh .

Моделі термопресів термпрес, модель

Тепер трошки про конкретні моделі плоских термопресів для друку на футболках. Зокрема, певну популярність здобули термопреси від компанії HP, які мають литі алюмінієві плит, із якісним повноцінним тефлоновим покриттям. Окрім цього, у термопресах цієї лінійки автоматично вмикається таймер, при опусканні термоплити. Рівень нагрівання плити і час притискання регулюється цифровим блоком керування.

Із моделей радимо звернути на недорогий HP460A, яка досить нова на ринку, і характеризується рівномірною силою притискання термоплити, надійним регулюванням тиску, таймером, плитою розміром 40х60 см. Апарат дозволяє нагрівати плиту до 250º C, чого достатньо для більшості задач.

Більш продуктивною є модель HP450D, яка має газові амортизатори, електромагнітний спосіб притискання, висувною нижньою плитою, можливістю аварійного вимикання живлення. Плита розміром 40X50 см може нагріватись від нуля до 399°С. Вага станка — 58 кг.

Де купити термопрес

Ми приводимо сайти, де є великий вибір обладнання цього типу, і ви можете вибрати зручний для себе варіант. Для більшої впевненості порадьтесь із менеджерами цих торгових компаній, щоб вибрати оптимальний для своїх потреб варіант.

Придбати термопрес ви можете тут: http://tinyurl.com/hpx8ohz (Україна).

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*