Термопринтери для друку наклейок і етикеток

термопринтери, принтери друк, етикеток, наклейокЯкщо ви збираєтесь придбати термопринтер для друку наклейок і етикеток, то потрібно визначити із яким навантаженням він буде працювати, формат етикетки яку потрібно виготовити, розширення друку і технологію друкування.

Наприклад, є принтери розраховані на продуктивність 20-30 тисяч етикеток у місяць, а є призначені для використання в промислових умовах: до півмільйона етикеток щомісяця.

Також, важливо визначити потрібне розширення, яке може бути від 150 dpi і до 600 dpi. Із збільшенням розширення зростає якість картинки, і ціна принтера.

Принцип роботи принтерів для друку на етикетках

Від умов експлуатації етикеток залежить і вибір виду друку: термотрансферний чи термодрук. При термотрансферному друці зображення передається через проміжку стрічку риббон. Пристрій нагріває стрічку, барвник із якої переходить на потрібний матеріал. Отриманий таким чином малюнок досить стійкий до впливу зовнішнього середовища, і таким способом можна наносити зображення на плівку, папір, картон, текстиль, та ін.

При іншій технології (термодрук), перенос зображення відбувається на матеріал, покритий термошаром, який при нагріванні його термоголовкою принтера чорніє. Від градусу нагрівання залежить ступінь чорноти термошару.

Купуючи принтер, звертайте увагу на максимальний розмір етикетки, з яким він може працювати.

Моделі принтерів для друкування етикеток

Тепер ми коротко опишемо декілька популярних моделей, щоб полегшити вам вибір. Принтери для друку етикеток пропонують такі виробники, як Toshiba, TSC, Godex, Zebra, Datamax, Argox, Intermec.

Принтер QL-570 для друкування етикетокпринтер

Працює за технологією прямого термодруку, призначений для використання в офісних і домашніх умовах;дозволяє друкувати зображення із розширенням до 300 dpi, включаючи штрих коди. Ширина стрічки, яз якою працює пристрій — 62 мм, а швидкість друкування — майже 70 штук за хвилину.

У випадку покупки принтера, виробник дає потужне програмне забезпечення, яке зробить роботу із принтером професійною і комфортною.

Принтер комплектується блоком для автоматичного нарізання етикеток.

Принтер для друкування етикеток QL-720NWпринтер, етикетки, друк, наклейки, QL-720NW

Принтер QL-720NW працює за технологію прямого термодруку, і призначений для промислового використання. Може з’єднуватись із ПК як за допомогою кабелю так і бездротовим способом.

Максимальне розширення, яке підтримує QL-720NW — 600 dpi, що дає можливість отримати високоякісні зображення. Пристрій також може похвалитись чудовою швидкістю роботи — до 90 наклейок у хвилину. Максимальна ширина стрічки яку підтримує обладнання — 62 мм.

Принтер комплектується блоком автоматичної обрізки етикеток, і дає можливість також створювати паперові наклейки, конверти і пакети.

Принтер Argox OS-314TTдрукування, етикеток, принтер

Термотрансферний принтер Argox OS-314TT початкового рівня здатний друкувати на стрічці шириною до 104 мм, і підходить для виробництва малих і середніх тиражів. Ви зможете друкувати етикетки і штрих коди, оперативно при цьому змінювати витратні матеріали.

Пристрій може друкувати із роздільною здатністю 300 dpi, чого достатньо для більшості завдань.

Обладнання комплектується такими додатковими функціями як різак етикеток і розмотувач стрічок для друкування.

Принтер може працювати як будучи під’єднаним до комп’ютера, так і автономно від нього. Швидкість друкування — 51 мм в хвилину і підтримує багато видів шрифтів.

Офісний принтер PT-D200наклейки, друкування, принтер

Портативний мобільний принтер із рідкокристалічним дисплеєм може друкувати етикетки шириною до 12 мм, які стійкі до зовнішнього середовища і відкритого повітря.

Пристрій працює із технологією термоперенос і живиться від шести батарейок типу AAA.

Термопринтер для друкування етикеток Toshiba TEC B-SV4Dтермопринтер, друкування, наклейок

Принтер Toshiba TEC B-SV4D призначений для друкування штрихкодів та іншої інформації на самоклейці, та термоетикетках.

Відноситься до початкового рівня, але має хороші характеристики. Відзначається високою швидкістю друкування (до 127 мм у хвилину), міцністю конструкції, наявністю різака для нарізання етикеток, можливістю підключення до мережі підприємства і працювати із рулонами досить великого діаметру (до 125 мм), збільшувати пам’ять для завантаження додаткових шрифтів чи зображення.

Розширення друкування досить скромне (200 dpi), але в багатьох випадках цього достатньо. Може друкувати на рулоні максимальною шириною до 108 мм.

Принтери LP-2824 / TLP-2824 (Zebra)TLP-2824, зебра, принтер

Прості пристрої виготовлені фірмою “Zebra” можуть друкувати етикетки шириною до 54 мм, зі швидкістю 89 мм за хвилину.

Використовує інтерфейс RS232 і USB, вага принтера складає 1,6 кг.

Де купити принтери для друкування етикеток

Термопринтер для друку наклейок можна придбати у багатьох компаній, ми ж приведемо декілька відомих нам:

http://ams-service.com.ua/category_39.html — можна вибирати різних категорій: настільні, промислові, мобільні і для виготовлення штрихкодів RFID (Україна).

http://tinyurl.com/jq2gdnq — тут можна вибрати принтер для друку етикеток серед сотень моделей (Україна).

http://tinyurl.com/heezlpg — представлені принтери від багатьох виробників, що дозволить вам вкластись у бюджет (Україна).

http://axis-ua.com/category/printery-pechati-etiketok/ — також пропонують продаж принтерів для виготовлення етикеток і нанесення штрихкодів (Україна).

рос
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*