Цифрові листівки

багато листівокУ нашому світі безліч компаній намагаються заявити про себе різними способами, вдаючись при цьому до витончених заходів. Оптимальний варіант — рекламні листівки, ринок яких пропонує безліч варіантів співпраці з поліграфічними компаніями, що займаються наданням подібних послуг.

Виготовлення листівок — це технічно складний процес, оскільки в ході нього використовуються високотехнологічні пристрої  та спеціальні матеріали. Крім того, будь-який клієнт може замовити виготовлення флаєрів для будь-яких заходів. Ціна такої послуги різниться, наприклад, від обсягу замовлення, а так само від його складності.

Останнім часом серед фахівців все частіше застосовуються технології цифрового друку листівок. У цьому випадку замовник розробляє макет листівки, а співробітники поліграфічного салону коригують його, форматують при необхідності і роздруковують в потрібній кількості. Виготовлення листівок може відбуватися за безпосередньої участі професійного дизайнера. У цьому випадку макет створює саме він. Зараз великою популярністю користуються саме такі листівки, ціна яких буде трохи вище.
Багато салонів поліграфії використовують у своїй роботі популярний метод офсетного друку. Виготовлення флаєрів і листівок таким способом займає надто багато часу. Набагато ефективнішим методом є цифровий друк. Саме так можна дуже швидко і якісно виготовити листівки, ціна яких буде не набагато вище, ніж, якщо друкувати їх за допомогою офсету.

Якщо вам терміново необхідно скористатися послугами поліграфічного характеру, але ви не знаєте, куди звернутися в нашому місті, введіть в інтернет-пошуковику простий запит «Листівки», і серед перерахованого різноманіття варіантів виберіть потрібну компанію.

Вибираючи метод цифрового друку листівок, ви повинні бути цілком і повністю переконані в тому, що результат, отриманий у результаті, задовольнить вас. До того ж якість повноколірного друку неодмінно вас порадує. Буквально за 10-15 хвилин можна виконати невелике замовлення на виготовлення кольорових листівок. До того ж є можливість роздрукувати пробний зразок і згодом усунути всі недоліки, виявлені на ньому. Вартість такого друку досить демократична, особливо при виконанні невеликих за обсягом замовлень.

Метод цифрового друку листівок відрізняється тим, що за найкоротший час можна виконати замовлення середнього обсягу. Будь-якого клієнта неодмінно порадує відповідність кольорової гами кінцевого результату і макета. Якщо замовнику необхідно роздрукувати порівняно невеликий обсяг листівок або флаєрів, то вартість такого замовлення абсолютно невисока. Якщо ж обсяги роботи дуже великі, то з метою економії коштів раціональніше використовувати офсетний друк.

листівочкиЦифровий друк листівок — новий метод на ринку поліграфічних послуг. Завдяки йому можна виконувати будь-які замовлення клієнтів в мінімальні терміни. Якість друку при цьому зберігається на найвищому рівні. Якщо зіставляти вартість цифрового друку з вартістю друку допомогою офсету, то при невеликих обсягах використання цифрових методів цілком виправдано.

Повноцінний кольоровий друк листівок в найкоротші терміни можливий при використанні цифрових методів їх виготовлення. Переваги застосування подібних технологій очевидні. Таким чином, можна виконати будь-яке замовлення дуже швидко. Якщо це необхідно, то можна роздрукувати пробний зразок листівки і порівняти його з макетом. Після усунення всіх похибок друк триває. Ціна на виготовлення листівок порівняно невисока при невеликих обсягах замовлень.

При використанні цифрового методу друку листівок зберігається прекрасна якість кольору. Такі замовлення можна виконати в мінімальні терміни за погодженням з клієнтом. До того ж знижується ризик браку і неполадок друку. Усі примірники листівок однакової якості. У порівнянні з офсетним друком, цифровий друк коштує трохи дорожче, але при виконанні середніх за обсягом замовлень, це раціонально і вигідно.

Для того щоб досягти чудових якісних характеристик при виготовленні листівок, а так само високій швидкості виконання будь-якого замовлення, використовується метод цифрового друку. У цьому випадку протягом буквально 10-15 хвилин можна роздрукувати досить великий обсяг роботи, а так само виконати будь-яку необхідну коригування макета, не перериваючи процес роздруку. При друку середнього обсягу листівок використання цифрових методів є економічно обґрунтованим.

рос

Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*