Візитки

візиткиПерші візитні картки стали з’являтися в Росії при Катерині II. Мода того часу зробила свій вплив і на них. Вони були помпезними, надто яскравими. Під час революції у нас в країні візиток не стало, проте в той же час за кордоном вони були і навіть двох видів — горизонтальні і вертикальні.

В кінці 19 століття візитки знову стають строкатими, з різними чудернацькими шрифтами, з конгревом, з емблемами, різними малюнками, орнаментами і т.д. У той час деякі візитки були просто жахливі: кричущі, строкаті, власники намагалися зробити їх все більш креативними і при цьому виходила нісенітниця.

Пізніше у нас з’явилися нові способи виготовлення візиток, з’являються візитки-розкладачки, як сьогодні стільникові телефони. Сьогодні візитні картки бувають особисті, ділові, корпоративні. Особливо красиві візитні картки, виготовлені методом тиснення, конгрева, фольгування.

Тиснення

При цьому способі зображення наносять тисненням за допомогою кліше (штампа) гарячим або холодним способом, в цьому процесі також використовують фарбу або фольгу. Кліше роблять з полімерів або металу.

Для надання продукції представницького вигляду використовують тиснення кольоровою або дифракційною фольгою. Тиснення можна використовувати не тільки для прикраси візитних карток, але і як самостійний метод друку. Використовуючи гаряче тиснення, можна виготовити візитні картки з паперу, пластика, дерева, шкіри, штучної шкіри, картону.

Також при оформленні візитних карток застосовують конгревне тиснення. Зображення при цьому способі виходить при місцевому стисненні матеріалу між нагрітим штампом і матрицею на тигельної друкованій машині або на спеціальному пресі.

Конгревне зображення трохи підноситься над поверхнею виробу. Економити на матеріалах в даних випадках не варто, оскільки поганий штамп призводить до простою і неправильного витраті робочого часу та отриманню неякісного відбитка. Правильно поєднуючи дизайн і конгрев, можна надати візиткам стиль, вишуканість, оригінальність.

Фольгування

Фольгування є альтернативою звичному гарячому тисненню процес нанесення фольги на картон і папір. Фольгу наносять на зображення, надруковане за допомогою лазерного принтера. Зображення при цьому виходить глянсове, красиве, барвисте.

Використовуючи фольгу з різною фактурою (кольорову, матову, голографічну, безбарвну) і комбінуючи різні види конгрева й тиснення, добиваються дуже цікавих результатів. Для виготовлення візиток сьогодні можна придбати фольгу різного кольору (срібну, золоту, червону, глянцеву, бронзову, синю, зелену, матову; фольга, що імітує різні ефекти природи та інші — дощ, призму, заметіль, сніг, пісок, з ефектом голограми).

рос
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*