Виготовлення буклетів

Виготовлення буклетів — процес створення рекламних матеріалів шляхом перенесення на них тексту та зображення. Буклети представляють собою щось середнє між брошурами та листівками. Це гарне інформаційне джерело, яке зазвичай представлене у вигляді листа, зігнутого на 3 частини.

Друкувати буклети дешевше, ніж багатолистові каталоги, а виглядають вони солідніше і привабливіше ніж більшість продукції інших видів. Це дозволяє привернути увагу цільової аудиторії. Поширювати їх можна на вулицях, по поштовій розсилці, на презентаціях або виставках, в місцях скупчення людей, встановлювати в спеціальних стійках прямо в офісі або розкладати на столиках в кафе і соціальних установах.

Особливості виготовлення

буклетГоловна особливість виготовлення буклетів — відсутність скріплюючих елементів. Не потрібно використовувати ніякі скребки або пружини, клей, дужки, нитки і т.п. По відношенню до продукту застосовується метод фальцювання — лист загинається допомогою механічного впливу в якому завгодно напрямку.

Скласти буклет можна будь-яким чином: поперек, уздовж, у вигляді трикутника, конверта і т.п. Головне — щоб рекламний носій був зручним, ефективним і компактним і зацікавив потенційного споживача.

Перед початком виробництва краще створити макет, щоб переконається у відповідності кольором і правильно накладення зображення на папір. Дизайн буклету може бути яким завгодно, залежно від смаків і побажань замовника, головне — використовувати якісне та сучасне обладнання. При можливості можна заламинировать виріб, виконати на ньому тиснення, що зробить зовнішній вигляд ще більш привабливим і солідним.

Способи виготовлення буклетів

Буклети можуть виготовлятися різними способами, але варто виділити найбільш поширені:

  1. Офсетний друк. Більш трудомісткий спосіб. Ідеальний варіант для великого тиражу. Ідеальний варіант при виготовленні буклетів в кількості 500 і більше примірників.
  2. Цифровий друк. Зручний при малих тиражах. Малюнок виходить яскравим і чітким. Весь процес повністю автоматизований, тому друк відбуватися швидше. Можна надрукувати потрібну кількість продукції за короткий період.

Матеріали для виготовлення буклетів

Головний матеріал для виготовлення буклетів — це папір. Найчастіше використовується 2 види носія друку такого роду:

  • ущільнений;
  • крейдований.

Дизайн буклетів

виготовлення буклетівЩоб правильно створити дизайн буклету, потрібно брати до уваги основні його складові інформаційні частини:

  • Опис послуг або продукту;
  • Титульна інформація;
  • Контактна інформація.

Важливо правильно структурувати зміст буклету, розмістити барвисті зображення. Краще, щоб текст був унікальним і цікавим для людей, інформував споживача повною мірою, надаючи необхідну інформацію. Обов’язково потрібно друкувати контактні дані: адресу, телефон, факс.

Велике значення має графіка. Краще використовувати сучасні програми з більш широкими можливостями. Текст ні в якому разі не повинен містити помилки. Не можна забувати про логотип компанії. Його використання зробить бренд більш упізнаваним і відомим. Більш технічні буклети, в яких описується, наприклад, обладнання, можна доповнити графіками та діаграмами. Не варто проводити друк на білому фоні. Краще розмалювати папір, зробивши її більш яскравим.

Важливо враховувати, що людина буде оцінювати зовнішній вигляд буклету не тільки в складеному, а і в розгорнутому стані. Всі інформаційні складові (текст, складові) повинні бути збалансовані між собою, становити єдине ціле. Фотографії і малюнки не повинні відволікати увагу від тексту. Головна їх мета — викликати бажання, вивчити викладений матеріал.

машина для виготовлення буклетівЩоб буклет ні викинутий, а людина зацікавився ним ще більше, можна розмістити на ньому корисну інформацію. Це можуть бути важливі телефони гарячих ліній, адреси точок продажу, ремонту або обслуговування і т.п.

Хороший варіант — друк на поверхні буклету календаря, схеми метро, ​​розклади руху транспорту. Такий носій стає більш цінним для споживача і буде використовуватися часто, завдяки чому, бренд, зображений на ньому, стане легко впізнаваним.

Технологія

Технологія виготовлення буклету досить складна, не дивлячись на простий зовнішній вигляд виробу. Процес потрібно ретельно контролювати і приділяти йому підвищену увагу. Велике значення мають деталі, стиль готової продукції.

Потрібно залучити велику кількість комп’ютерних дизайнерських програм, використовувати художню думку. Щоб буклет був більш довговічний і стійкий до вологи, його можна заламінувати або залакувати. Більш бажана глянцева ламінація. Можна використовувати фольгу, створюючи тиснення. Формат буклету може бути яким завгодно, часто використовуються нестандартні розміри.

рос
Categories: Технології

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*