Виготовлення візиток

візитка в руціУ наші дні візитки є невід’ємним компонентом життя бізнесмена. Візитки, як і інша представницька продукція, можуть виконуватися різними способами. Верстати в друкарні не простоюють — затребуваний як офсетний, так і цифровий друк.

Конкретний варіант друку візиток безпосередньо залежить від тиражу. Приміром, якщо в комплекті планується всього сто візиток, то розумно скористатися цифровим друком — це найбільш вигідний варіант для малих тиражів, оскільки він не передбачає підготовку форм і плівок.

А от якщо потрібен великий тираж візиток (наприклад, тисяча), то тут використовується офсетна поліграфія. У відповідності з технологічним процесом в ході друку візиток підготовляються друковані індивідуальні форми. Вартість офсетного друку визначається тиражем — чим число візиток більше, тим собівартість окремо взятої візитки нижче.

Офсетний друк візиток виконується протягом декількох днів, а самі візитки друкуються в рамках збірних тиражів. Втім, в результаті замовники отримають візитки високої якості і заощадять на офсетного друку велику суму, яка компенсує простій.

Вже надруковані картки можна додатково покрити ламінатом, залакувати, закруглити краю візитки, виконати будь-який варіант постдрукарських операцій в повній відповідності з запитами замовника.

Існує і ряд інших варіантів оформлення візиток:

  1. Тиснення — в рамках даного методу логотип і написи видавлюються на візитній картці із використанням металевого або полімерного гарячого штампа. Якщо потрібно отримати чорно-біле зображення, то досить і звичайного штампу, а якщо кольорове — штамп потрібно покрити фольгою або спеціальною фарбою.
  2. Фольгування — використання даної методики дозволяє надати візитними картками блиск металу. Фольгування складається з наступних процедур: візитка роздруковується, на неї наноситься особлива фольга, що вступає з фарбою в реакцію, що призводить до появи тонкої плівки. Візитки, виконані відповідно з даним методом, красиві — але для фольгирования підійдуть не всі сорти паперу, а вартість продукту в підсумку буде вище, що обмежує друк візиток даним методом.
  3. Шовкографія — одна з найбільш дорогих методик виробництва візиток. Як правило, візитні картки друкуються невеликими накладами і носять на собі оригінальні зображення. Технологія трафарету ставить певні обмеження складності, що виступає істотним недоліком. Проте в даному випадку у виробництві візитних карток можна використовувати самі різні матеріали — тканина, скло, картон, пластмасу, метал і т. п.
  4. Термопідйом — створення на візитних картках рельєфних поверхонь без застосування штампу. Рельєф з’являється після обробки роздрукованого листа особливим порошком і подальшого нагрівання. Обладнання для термопідйома коштує дорого, а використовуватися він може лише за наявності відповідних заготовок, проте на візитках, створених за допомогою термопідйома, можна реалізувати найскладніші ефекти.


рос

Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*