Виготовлення вивісок

виготовлення вивісокВиготовлення вивісок — процес створення об’єктів зовнішньої реклами. Без таких елементів складно обходитися в торгівлі, на виробництві, у сфері надання послуг. Вивіски дають можливість привернути увагу цільової аудиторії, збільшити кількість покупців, відвідувачів.

Такі елементи використовуються магазинами, ресторанами, аптеками, кафе, бутіками, банками і навіть виставками, громадськими організаціями тощо. Розташовуються в близькості від рекламованого об’єкта.

Особливості виготовлення вивісок

Вивіска може розташовуватися де завгодно: над входом, на фасаді, біля дверей, на даху. При її створенні важливо враховувати інтереси цільової аудиторії, а також особливості ландшафту та міського пейзажу. У багатьох випадках для того, щоб розмістити велику, об’ємну вивіску, потрібно отримувати дозвіл контролюючих органів, оскільки є можливість змінити вигляд будівлі і завдати шкоди конструкції. Виготовлення вивісок повинно здійснюватися з урахуванням чинного законодавства.

Технологія виготовлення вивісок

вивіскиВиготовлення вивісок — досить складний технологічний процес. Важливо враховувати всі нюанси і особливості конструкції. Можна виділити кілька пунктів створення зовнішньої реклами такого типу:

 1. Створення бренду. Якщо фірма, що замовляє вивіску, ще не визначилася з назвою, родом діяльності і не провела процедуру брендингу, потрібно зайнятися цим негайно.
 2. Проектування. На цьому етапі потрібно чітко визначити, що буде написано на вивісці, якої форми вона буде і якого типу. Існує багато форматів зовнішньої реклами. Вивіски можуть бути плоскими, будь-яких розмірів, з об’ємними літерами, з неоновим підсвічуванням, з постійно світяться лампами тощо Головна мета — інформативність і впізнаваність, визначення стилю. Тут важливо запам’ятати, що для різних видів діяльності більшою чи меншою мірою підходить конкретний вид вивіски. Так, світлодіодні доречніше будуть виглядати на будівлях барів і нічних клубів, завдяки своїй барвистості і динамічності, гарної видимості. Не так давно з’явилися «світлові короби», які привертають увагу не тільки вночі, а й удень. Тут використовується гра фарб, яскравість. Більш скромні таблички будуть варіантом для офісів, фінансових організацій. Юридичні фірми, магазини, компанії з продажу послуг можуть вибирати вивіски з об’ємними літерами, які відрізняються твердим характером і стилем.
 3. Вибір матеріалів. На підсумкову ціну виробу в значній мірі впливає те, з яких матеріалів воно виконано. Менш довговічна і дешева основа, відповідно, прослужить недовго. Але не всім потрібні дорогі вироби, особливо якщо метою є розміщення в короткостроковому періоді. Тому потрібно виходити з реальних потреб і фінансових можливостей. Найчастіше для виготовлення вивісок використовується міцний кольоровий або білий пластик, який дозволяє створити виріб будь-яких форм і втілити в життя будь-яку дизайнерську задумку. Також використовується стільниковий полікарбонат. Зображення на цей матеріал наноситься з використанням плівок ПВХ. Часто малюнок передається за допомогою повноколірного друку. Можуть використовуватися металеві або скляні деталі для декору.
 4. Виготовлення виробу. У цьому процесі використовується сучасне обладнання. Потрібно підготувати основу, до якої кріпляться деталі, це можуть бути букви, елементи зображення. Методи з’єднання частин конструкції також можуть бути різними: на основі клею або з використанням елементів кріплення.
 5. Монтаж готової конструкції. Здійснюються роботи по встановленню готової вивіски. Важливо дотримуватися правил безпеки і вимоги до процесу, враховувати вагу конструкції, щоб спосіб кріплення був надійним і не пошкодив архітектуру будинку.

Види вивісок

вивіскаІснує безліч різних видів вивісок. Вони поділяються залежно від розміру, обсягу, способу розміщення букв. Але важливо звернути увагу на 2 основних типи:

 • статичні (нерухомі вивіски, які не змінюють свій вигляд ні вдень, ні вночі; як доповнення може використовуватися статична підсвічування);
 • динамічні (вивіски, що створюють ефект руху за рахунок мерехтливих вогнів, неонових ламп; привертають увагу клієнта).
 • За принципом розміщення підсвічування виділяють:
 • світлові вивіски (використовується внутрішня або зовнішня підсвічування);
 • чи не світлові вивіски (підсвічування не використовується).

За способом розміщення вивіски бувають:

 • фасадні;
 • інтер’єрні;
 • банерні;
 • для підприємств;
 • вивіски-цінники.

Виготовлення вивісок дає можливість отримати ряд переваг для бізнесу:

 • Розширити коло клієнтів;
 • Привернути увагу до організації;
 • Виділити фірму на загальному тлі;
 • Збільшити прибутковість справи.

Автор: Олена Видиш

рос

Categories: Технології

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*