Як розробити дизайн плакату

плакат в офисе

Коли ви розробляєте дизайн рекламного плакату, оголошення або просто інформаційного бюлетеня, вам необхідно знати основи. Глядачі часто просто кидають на них швидкий погляд, коли проходять повз, тому плакат повинен бути розроблений і надрукований так, щоб привернути до себе увагу. Хоча дизайни можуть незначно відрізнятися в залежності від мети, існують загальні основи створення дизайну, які підходять для будь-якої компанії.

Вибір кольорів та яскравих зображень.

Ваш плакат повинен бути барвистим і яскравим, щоб привернути увагу перехожих. Колір тексту повинен контрастувати з фоном, щоб слова краще читалися. Якщо ви використовуєте більше ніж один колір, будьте послідовними. Наприклад, можна використовувати один колір для заголовка, інший для відомостей про ваш проект і третій — для тексту.

Незалежно від того, скільки фотографій вам потрібно, вони повинні бути релевантними і привабливими для вашого повідомлення. Глядачі зазвичай спочатку дивляться на зображення, тому воно повинно генерувати цікавість чи створювати емоції для того, щоб змусити перехожого прочитати текст.

Створіть текстовий зразок, який справить сильне враження

Заголовок жирним шрифтом, читабельний шрифт і цікаве повідомлення — ось три речі, необхідні для створення незабутнього враження на читачів. Надрукуйте свій заголовок найбільшим текстом на плакаті — зазвичай використовується шрифт розміром не менше 34. Якщо ви хочете застосувати якийсь цікавий шрифт, переконайтеся, що він розбірливий. Як правило, шрифт без засічок використовуються для заголовка, а шрифт із засічками — для тіла повідомлення.

Якщо ваше повідомлення таке ж, як і всі інші, то, можливо, ніхто і не згадає, що ви хотіли виразити в ньому. Таким чином, ваше повідомлення повинне бути унікальним, цікавим та емоційним, щоб створити незабутнє враження.

Зберігайте простий дизайн

Обмежте кількість кольорів, шрифтів, зображення та інформацію, щоб не перевантажувати глядача. Складна конструкція буде відволікати глядача від вашого повідомлення. В цілому, плакати зазвичай містять тільки два чи три кольори і два чи три шрифти і стилі. Ви можете розмістити тільки одну фотографію або декілька, якщо ви показуєте послідовність кроків, як на навчальних плакатах. Текст повинен включати в себе тільки найнеобхідніше, як правило, назва, інформацію про подію (якщо потрібно), а також основну контактну інформацію. По суті, ви повинні зосередитися на створенні впливу на глядача, а не наситити інформаційне табло.

Професійний друк

Чотирьохфарбовий друк, хороша роздільна здатність і формат є одними з аспектів, необхідних для професійного друку плакатів. Чотирьохфарбовий друк є методом, використовуваним в професійних принтерах для створення високоякісних кольорових зображень. Всі зображення повинні бути роздільною здатністю 300 точок на дюйм і вище, перш ніж включати їх в свій дизайн, щоб уникнути розмиття або пікселізації.

Нарешті, аспекти формату: вибір правильного розміру для місця, де ви повісите свої плакати, правильний тип паперу, щоб уникнути псування через погодні ефектів і застосування глянцю, щоб зробити ваші зображення більш яскравими.

рос
Categories: Статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*