Як зекономити на поліграфічній продукції

полиграфическая продукцияКрасива поліграфічна продукція — це візитна картка будь-якої компанії. Але що робити якщо бюджет на рекламні матеріали вельми обмежений? Який вид поліграфії вибрати торгової компанії і як заощадити на рекламі? Основними видами поліграфічної продукції, призначеної для презентації фірми є: каталог, брошура, буклет та листівка.

Листівки — найпростіший і недорогий варіант реклами. Їх має сенс виготовляти, якщо ви плануйте поширювати листівки, роздаючи на вулиці, розклеюючи в громадських місцях або розкладаючи їх у поштові скриньки.

Недоліком листівки, є те, що вона несе в собі мінімум інформації. Це точковий рекламний удар, відповідно, дизайн листівки необхідно добре продумати. Він повинен бути інформативним, яскравим і незабутнім. У наслідок цього, на дизайні макета заощадити не вдасться.

Також важко заощадити і на оформленні листівки. Щоб листівка не загубилася в кишенях одягу, а потім не відправилася з десятком інших у відро для сміття, вона повинна виділятися. Незвичайною листівку робить великий формат, повноколірний друк, фігурна висічка.

Однак, якщо вийде зробити вдалий рекламний матеріал, то можна не витрачатися на виготовлення більш дорогих рекламних матеріалів, таких як брошури та каталоги для розповсюдження. У листівці повинен бути яскраво виділений спосіб з допомогу якого покупець про може ознайомитися детально з усім спектром продукції: сайт, місця продажів, представники компанії.

Якщо передбачається участь фірми у виставці, презентації, то листівка в даному випадку не найкращий інформативний матеріал. Зазвичай заходи такого рівня припускають, що продукцією будуть цікавитися фахівці, а значить, їм потрібна буде більш розгорнута інформація. Необхідно вибрати між каталогом, буклетом і брошурою, так як саме тут і можна заощадити.

При сильно обмеженому бюджеті повноколірний каталог зробити неможливо. Тут можна заощадити на щільності паперу і оформленні. Як варіант можна зробити кольорову обкладинку, а внутрішні сторінки чорно-білими. Економія коштів у даному випадку складе до 50% залежно від тиражу.

Якщо рекламний матеріал планується роздавати не тільки фахівцям але і всім зацікавленим особам, то краще підготувати більш бюджетний варіант у вигляді буклету чи брошури. Брошура зазвичай меншого формату, ніж каталог і друкується на більш тонкому папері. Коротку презентацію фірми можна зробити у вигляді буклету.

По суті своїй буклет — це велика листівка з одним або декількома згинами. Однак, враховуючи той факт, що на заходах рекламні матеріали лунають вже свідомо зацікавленим особам, буклет можна зробити максимально інформативним. Якщо не гнатися за дизайном і зробити буклет з одним згином, це збільшить простір під картинки і текст, а загальний вигляд буклету наблизить до брошури. Добре якщо у брошурі або буклеті частина сторінок дублюватиме сторінки з каталогу. У цьому випадку можна буде заощадити на макетах.

До речі при розробці макету, не завжди потрібно гнатися за незвичайним дизайном. Іноді чудернацькі фони і шрифти роблять продукцію просто нечитабельною. Саме на макеті можна заощадити значну суму. Чим простіше буде оформлення брошури, тим дешевше коштуватиме макет.

Щоб зменшити вартість рекламного продукту бажано, по-перше, надати дизайнерові свою концепцію брошури або каталогу, по-друге, надати йому необхідні тексти, картинки, схеми, фотографії. До речі, досвідчений дизайнер може підказати як здешевити макет виготовляється рекламної продукції.

І ще кілька слів про тираж випускається. Якщо тираж передбачається невеликий, то варто вибрати цифровий друк. Її перевагою буде також висока оперативність друку. При необхідності ви отримаєте готовий замовлення, вже через годину-дві після його підтвердження.

При великих тиражах краще робити офсетний друк, так як в даному випадку собівартість друкованої продукції буде набагато нижче. Заощадити можна також і на щільності паперу. Попросіть в поліграфії дати Вам п’ять-шість зразків паперу різної щільності і виберіть найбільш оптимальний варіант. Головне не перегнути палицю і не почати економити на шкоду якості продукції, що виготовляється!

рос

Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*