Який купити БФП для дому, поради

У статті розкажемо який БФП купити, щоб за невеликі гроші отримати функціональний і надійний пристрій, який служитиме тривалий час.

БФП – багатофункціональний пристрій, який дозволяє копіювати, сканувати і роздруковувати зображення. Завдяки цьому можна зберегти не тільки гроші, але й місце вдома чи офісі. За невеликі гроші можна отримати більшість необхідних функцій офісної техніки.

Який краще купити БФП


Перед покупкою принтера, сканера і копіра в одному пристрою, ви повинні знати на що звертати увагу:

  • Якість друку. Це не тільки чорно-білий чи кольоровий друк, але розширення друку (кількість точок на дюйм). Якщо ви бажаєте отримувати хороші відбитки, зверніть на пристрої із роздільністю від 1000 х 300,
  • Якість роботи сканера також залежить від багатьох характеристик, , тому числі і роздільної здатності. Бажано, що вона була не нижче 600 х 1 200 точок на дюйм,
  • Подумайте про максимальний формат, який потрібен для роботи. Якщо вам достатньо сканувати чи друкувати на аркуші формату А4 тоді для чого переплачувати за більший формат, який розроблявся для офісів, конструкторів, дизайнерів, бізнесу?
  • Швидкість роботи. Важливий показник для тих, кому потрібно роздруковувати, сканувати чи копіювати великі тиражі. Якщо видумаєте який БФП придбати для домашнього використання, то не варто переплачувати за величезну швидкість роботи,
  • Якщо ви збираєтесь використовувати БФП в офісі для домашнього бізнесу, то вибирайте пристрої із вбудованим факсом. В іншому випадку не переплачуйте за цю функцію,
  • Є пристрої, які дозволяють копіювати документ чи його відсканувати без вмикання комп’ютера. Іноді це може бути зручно,
  • Зверніть увагу, чи ваш пристрій має всі сучасні роз’єми, особливо USB,
  • Якщо купуєте пристрій для дому – його дизайн стає важливим, адже БФП повинна гармонійно вписатись у домашню обстановку.

Окрім вище названих характеристики, важлива деталь – наявність якісного сервісу. Як правило, чим відоміший виробник – тим кращий сервіс. Але читайте умови перед покупкою.

Не радимо купувати надто дешеві пристрої невідомих виробників. Згодом за економію «заплатите» надійністю, якістю роботи, сервісом.

Який краще купити БФП струменевий або лазерний

Продовжуємо розказувати який краще купити БФП для дому. В цих пристроях найчастіше вбудовані принтери, які працюють або технологією струменевого або лазерного типу.

Коротко про різницю між ними:

Струменеві принтери, як правило, дають більш яскраві і насичені кольори. Ці пристрої відносно недорогі, але при цьому дорого коштують витратні матеріали до них (картриджів). Крім цього, щоб використати всі переваги струменевого друку, потрібно завантажувати у пристрій якісний папір, створений спеціально для цієї технології. Якщо ви тривалий час не користаєте струменевим принтером, друкуючі головки можуть засихати і їх потрібно чистити.

Якщо вам потрібно друкувати великі обсяги інформації, то подумайте про укомплектування БФП системою безперервної подачі чорнил.

Лазерні принтери більш економні, одного картриджа вистачить надовго. Вони не засихають під час простоїв, оскільки зображення отримується не від рідкої фарби, а сухого порошку (тонера) який припресовують до паперу розігрітий циліндр.

Але тут сам БФП із лазерним принтером вийде дорожчим, ніж аналогічний із струменевим.

Який БФП купити для дому: чорно-білий чи кольоровий

Ви повинні приблизно уявляти, для яких робіт вам потрібен МФУ. Якщо вам доведеться тільки роздруковувати документи, текст, таблиці, дипломні, то, можливо, вам не потрібно переплачувати за можливість кольорового друку. Адже в там не тільки дорожчі пристрої, але й вартість однієї копії і витратних матеріалів.

Хоча, заради справедливості скажемо, що більшість БФП на ринку – кольорові.

Приклади популярних БФП для дому

Щоб ви краще зрозуміли який БФП купити, приведемо популярні моделі із хорошими відгуками.

Canon PIXMA Ink Efficiency E414сканер принтер копір Canon PIXMA Ink Efficiency E414

Пристрій від відомого виробника, здатний друкувати кольорові зображення методами струменевого друку. Друкує форматами А4, 10х15, В5. БФП не має вбудованого факсу, а максимальна роздільна здатність друку складає 600×4800 dpi.

Максимальний розмір документів, з якими працює пристрій  складає 216 х 297 мм. Можна друкувати на папері щільністю від 64 до 105 г/м².

Орієнтовна вартість 46 доларів США.

Epson L850сканер принтер копір Epson L850

Достатньо дорогий БФП, який дозволяє отримати високоякісні відбитки. Максимальні розширення копіра складає 1200 x 2400 точок на дюйм. Швидкість друкування кольорового відбитка форматом А4 – 38 сторінок за хвилину. Якщо друкувати у режимі високої якості, то одне за хвилину принтер надрукує тільки 12 фотографій.

Мінімальний розмір краплі складає 1.5 pl, а максимальна кількість кольорів, яким друкує струменевий принтери – 6. Цього достатньо для отримання відбитків прекрасної якості.

Орієнтовна вартість БФП складає 390 доларів.

Висновок. Із статті ви зрозуміли, який БФП купити, на що звернути увагу, які функції не дуже важливі для домашнього користування.

рус
Categories: Обладнання

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*