Зразки візиток

Зразки візитокНавіть у наш час, коли інтернет технології міцно увійшли у наше життя, візитки не втратили своє значення, і дають можливість дешево і надійно налагодити широкі зв’язки, полегшити збут товарів і послуг.

Якщо ви бажаєте самостійно створити візитки, то можете скористатись можливостями онлайн сервісів, де є готові зразки візиток, вам залишиться тільки вставити свої дані.

Якщо ж ви бажаєте самостійно створити візитку на своєму комп’ютері, то ми поділимось адресами сайтів, де ви можете завантажити зразки візиток.

1. http://tinyurl.com/zewk6x3 — тут ви можете зразки візиток завантажити безкоштовно в форматі word. Окрім цього, тут є поради як роздрукувати такі шаблони. Якщо ви не хочете завантажити зразок візитки в ворді безкоштовно, а спробувати інші формати для роботі в графічних редакторах, то читайте далі.

2.http://tim-plus.ru/ — а тут дають можливість завантажити зразки візиток в форматі word. Всього дев’ять штук. Шаблони дуже прості, але можливо вам згодяться.зразок візитки

3.vrm.com.ua/galereya-rabot/obraztscy-vizitok.html — це сайт поліграфічного підприємства, і тут є фото візитки зразки, більше для прикладу, як створити свою. Ви більше зрозумієте про оформлення візиток, і їх зразки дадуть краще розуміння. У фотошопі замініть надписи на свої, і отримаєте професійну візитку.

4.http://www.dejurka.ru/тут представлений зразки візитки на будь-який смак. Причому дизайни виготовлені західними професіоналами, і ви повинні оцінити їхню роботу.

5.http://allgraf.net/vector/cards/тут зразок візитки скачати безкоштовно. При чому, вибір візиток дуже великий, і вам точно щось підійде.

6.http://скачать-визитки.рф/vizitki-parikmaxerov/ — тут можна зразки візитки перукаря у форматі зручному для програми coreldraw.

7.http://скачать-визитки.рф/obraztsyi-vizitok-taksi/ — це сайт для тих, хто шукає “візитки зразки таксі”. Тут приведені тільки приклади, як ідеї для дизайнера. Але цього достатньо професіоналу, щоб зробити свій варіант на основі приведених.

8.http://ppsprint.ru/production/ — масажист візитки. Тут приведені зразки візиток масажистів. Думаємо, що вам буде нескладно взяти за основу їхні ідеї, і створити власні візитки.

9.http://www.vizitka.ua/konstruktor-vizitok.htmтут є можливість вибрати зразки візиток за професіями. Тут дуже багато категорій, і після вибору шаблону і введені своїх даних, ви можете одразу замовити роздрук у друкарні.

10.http://tinyurl.com/hdvla3u — тут є зразки візиток автосервісу, але змінити дані на свої ви не зможете. Потрібно оплатити 100 рублів, і тоді можна змінити дані на свої. Погодьтесь, що це невелика плата за якісний дизайн візитки.

11.http://nikareklama.com.ua/vizitki_stroitelya/ — тут ви можете побачити, як професійні дизайнери створили зразки візиток для будівельників, і на основі отриманих ідей створити щось своє.

12.http://скачать-визитки.рф/obraztsyi-vizitok-yurista/ — тут знаходяться зразки візиток адвокатів для дизайнерів. Візьміть ідеї професіоналів, і створіть щось своє.

13.http://beloweb.ru/interesno/ — тут знаходяться зразки візиток фотографів. Їх на сайті аж 30 штук, чого достатньо для розуміння сучасних тенденцій.

14.http://print-labs.ru/cat/156 — знаходиться приклад візитки манікюру, але редагування платне. Якщо не бажаєте платити, то можете взяти ідеї, на основі яких створити свій власний дизайн.

Ми привели сайти, де можна завантажити або подивитись не один зразок візиток, а ви оберіть найкращий для себе варіант.

Якщо ж нічого вам не підійшло, то нагадуємо, що можете скористатись онлайн сервісами, де можна вибрати із сотень шаблонів потрібної тематики.

Наприклад, спробуйте цей: http://www.vizitka.ua/konstruktor-vizitok.htm. Тут є зразки (приклади) візиток психолога, стоматолога, косметолога, та інші.

Успіхів вам!

рос
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*