Зробити візитку онлайн і зберегти на комп’ютер

візитка, створити, У статті розглянемо як зробити візитку онлайн і зберегти на комп’ютер. Незважаючи на розвиток комп’ютерів і електронних засобів передавання інформації, візитки ще довго будуть кращим засобом налагодження контактів і розширення бізнесу.

Підприємці стверджують, що коли роздати тисячі візиток, то ви отримаєте сотні клієнтів, які дадуть хороший прибуток.

Із створенням візиток проблем немає, адже майже усі поліграфічні підприємства надають таку послугу, і можуть виготовити будь-які тиражі.

Але якщо ви бажаєте трішки зекономити, і долучитись до виготовлення дизайну візитки, то у статті ми розкажемо як зробити візитку онлайн і зберегти на комп’ютер.

Але для початку дамо трішки правил як професійно як зробити візитки самому на комп’ютері, щоб ви не наробили помилок.

Поради як зробити макет візитки самому

На візитці повинна бути оптимальна кількість інформації: не мало, але не забагато. Достатньо розмістити ваше ім’я і прізвище, адресу і контактні дані, сайт, коротко чим займаєтесь. Спеціалісти не радять розміщувати інформацію на іноземній мові на звороті візитки. Краще для іноземних клієнтів виготовити окремі візитки.

Наступна порада, яка випливає із попередньої: візитка повинна мати невелику кількість кольорів, і повинна бути лаконічною, не яскравою як пір’я папуги.

Перед тим, як зробити макет візитки самому, ви повинні знати, що на ній не повинно бути багато видів шрифтів, найкраще — один, але максимум два.

Тепер про спосіб виготовлення візиток. Бо багато шукають як зробити візитку самому, і готові роздрукувати макет на принтері, і розрізати ручними різаками. Категорично не радимо так робити. Повірте, “ручна” робота буде помітною, і адресату буде неприємно отримувати такий “напівфабрикат”.

Так що зробити візитки своїми руками безкоштовно потрібно включаючи створення макету і далі віддати професіоналам. Вони зроблять так, що вам не буде соромно роздавати візитки знайомим і клієнтам. При друкуванні декількох тисяч візиток одна штука не буде багато коштувати, і це не повинно вдарити по вашому гаманці.

Тепер переходимо до питання як зробити візитку онлайн безкоштовно.

Як зробити візитку онлайн безкоштовно

Способів зробити візитки безкоштовно є декілька: за допомогою спеціальних програм, графічних редакторів, онлайн-сервісів. Ми радимо останній варіант. Адже вам не потрібно вивчати правила дизайну, завантажувати і встановлювати спеціальні програми.

Сервісів, які дають можливість зробити візитку із часом старіють, а вимоги до цього виду налагодження зв’язків постійно змінюються.

І якщо ви бажаєте бути у тренді, то або віддайте дизайн візиток професіоналам із поліграфічних підприємств, або радимо зробити візитку онлайн, використовуючи спеціальні сервіси.

Ми покажемо покроково як зробити візитку онлайн безкоштовно самому і роздрукувати на поліграфічному підприємстві. Так буде оптимально — отримаємо сучасний макет, а надрукувати і якісно розрізати нам допоможуть спеціалісти із поліграфії.

Покажемо як зробити візитку самостійно безкоштовно і зберегти на прикладі якісного білоруського сервісу: http://jmi.by/node/1

Спочатку вибираємо, як і яка текстова інформація буде розміщуватись на візитці (1).

візитки, створити, самостійно

як створити візити самостійно

Тоді вибираємо фон. Він може бути або із готових на сайті (2) або ваш, який маєте на своєму комп’ютері (3). Також, ви можете зробити фон трішки прозорим, щоб він не відволікав уваги від основної текстової інформації (4).візитки, макет

Після цього можете завантажити логотип із сайту компанії (5), або свій.

Також, ви можете натискаючи на стрілочки розмістити логотип у потрібному місці (6).візитки, онлайн

Далі, потрібно замінити текст у шаблоні на ваш (7). Можете змінити шрифт тексту (8), його накреслення і колір.візитки, сервіс, скачати

Коли закінчите роботу над лицьовою стороною, беріться за зворот (9).55

Отриманий макет можна завантажити на свій комп’ютер (10), очистити шаблон і розпочати вс з початку (12) або одразу роздрукувати на принтері (11).візитки, самостійно, самому

Потім, ви цей макет можете перекинути по електронній пошті будь-якій друкарні, яка якісно виготовить надрукує, підріже і запакує візитки.

Тепер ви знаєте, зробити візитки онлайн і роздрукувати безкоштовно.

Насамкінець, дамо сервіси, де ви також можете візитки онлайн безкоштовно зробити і завантажити:

http://offnote.net/vizitka2/ — тут ви можете зробити візитку онлайн безкоштовно самому а також подивитись відео, як це зробити правильно. Після завершення робіт ви без проблем можете завантажити візитку у зручному для себе форматі. При виготовленні макету є можливість вибирати сучасні макети, і тільки змінити текст на свій.

http://www.vizitka.ua/konstruktor-vizitok.htm — тут також можна зробити макет візитки онлайн самому безкоштовно, але потрібно зареєструватись, щоб можна було завантажити отриманий макет. Перевагою цього сайту є величезний вибір макетів для різних тематик. Вам потрібно тільки підставити свої дані.

http://www.artikul.ru/produktsiya/vizitki/shablony.html — тут ви можете створити візитку на оcнові сотень шаблонів.

Ми показали вам як зробити візитку онлайн і зберегти на комп’ютер, і дали сервіси сайтів, де можна вибрати потрібний шаблон.

А далі, вибір за вами: або роздрукувати на принтері і розрізати самостійно, або довіритись професіоналам, віддати макет у друкарню, і отримати високоякісну продукцію.

В будь-якому випадку, бажаємо успіхів!

P.S. Якщо ж ви маєте програму Фотошоп, то для вас відео як робити візитку:

рос
Categories: Статті
Tags: статті

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*